Strona 103 z 139 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 1387
  1. #1021
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    ja ostatnie 4 z 5 stack pre z KK trafiam na AA w każdej sesji po razie :/ imo ja tez teraz donkow podwajam.. lol

  2. #1022
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez szandek Zobacz posta
    ja ostatnie 4 z 5 stack pre z KK trafiam na AA w każdej sesji po razie :/ imo ja tez teraz donkow podwajam.. lol
    bedzie wiekszy rb, dont worry

  3. #1023
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    skończyłem sesje, oto HIT ..


    ***** Hand History for Game 570514900360 ***** (On Game)
    $20.00 USD NL Texas Hold'em - Wednesday, July 28, 12:23:39 ET 2010
    Table Hanoi (Real Money)
    Seat 7 is the button
    Seat 8: antall28 ( $18.50 USD )
    Seat 9: szandekHEY ( $20.00 USD )
    Seat 10: MKapitnynPo1 ( $13.74 USD )
    Seat 6: inspektorKSV ( $19.77 USD )
    Seat 7: mistery2412 ( $5.03 USD )
    antall28 posts small blind [$0.10 USD].
    szandekHEY posts big blind [$0.20 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to szandekHEY [ Kd Kc ]
    MKapitnynPo1 folds
    inspektorKSV raises [$0.60 USD]
    mistery2412 folds
    antall28 folds
    szandekHEY raises [$2.30 USD]
    inspektorKSV raises [$19.17 USD]
    szandekHEY calls [$17.27 USD]
    ** Dealing Flop ** [ 9d, Qs, 7c ]
    ** Dealing Turn ** [ Th ]
    ** Dealing River ** [ 3s ]
    inspektorKSV wins $38.14 USD from main pot
    szandekHEY shows [Kd, Kc ]
    inspektorKSV shows [Ks, Jc ]

  4. #1024
    tyle ze nie tylko mi sie to przytrafia , podkreslam ze rozegralem tam juz milion rak i nie jestem zwolennikiem teorii rigged softow, ale od czasu tych zmian zaczely sie dziac dziwne rzeczy downswing 50 K rak ??? jeszcze takiego nie mialem a AK nie wygralo od 2 tygodni nawet 1 $ i ta roznica money won a excepted won to jakas rzezznia.

  5. #1025
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    może kolejny update coś poprawi.. choć na reload automatyczny raczej nie ma co liczyć..

  6. #1026
    Najbardziej to brakuje timebanku. To jest najbardziej irytujące że mam trudna decyzję i nie mogę się zastanowić...

  7. #1027
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Zastanawia mnie jedna rzecz. Może macie na to jakieś racjonalne wytłumaczenie. Dlaczego po 12 w południe jest tylko 1 stolik nl30, gdzie dla porównania nl50 jest już ponad 10 i nawet nl200 jest więcej ? Czyżby ongamowcy nie lubili tych stawek ? :P

  8. #1028
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie chcę zapeszać, ale wygląda na to, że włączenie do sieci nowego partnera odbyło się bez większych problemów. Ich logo znajduje się już oficjalnie w spisie partnerów OnGame. Ruch poszedł do góry, ale fajerwerków po wyłączeniu z sieci globalnej Francuzów oczywiście nie ma. Trzeba mieć nadzieję, że kolejne kraje będą regulować/dostosowywać przepisy i zakiś czas wszystkie sieci regionalne zostaną włączone do sieci globalnej. Jest to jak wiemy wyzwanie dla całej branży, gdyż dotknięte tym zjawiskiem zostały wszystkie sieci.

    Wprowadzenie time bank i autoreload mamy obiecane od dłuższego czasu . Po drodze było tyle do zrobienia, że ciężko określić kiedy to nastąpi.

    Nie dopatrywałbym się jakiś spisków dotyczących algorytmów rozdawania kart. Wprowadzenie Essence nie ma wpływu na działanie tego elementu, a organizacje odpowiedzialne za kontrolę jak i gracze na forach typu 2+2 "zjedliby" ongame w trybie natychmiastowych, gdyby miało się to potwierdzić.

  9. #1029
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Wow!

    Na 2p2 piszą, że Ongame ma się połączyć z Partygaming! Słyszałeś coś o tym Marcin?

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...-merge-840494/

  10. #1030
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tak słyszałem (wydaje mi się nawet, że o tym gdzieś pisałem) plotki o takiej fuzji po raz pierwszy chyba ponad rok temu. To jednak może jeszcze potrwać, ale skoro ludzie zaczynają pisać o tym na 2+2 to może to być "przeciek" od osoby związanej z OnGame/Partygaming.

    Kilka ważnych informacji dotyczących softu:

    1. Podniesienie min. BUY IN na stolikach No Limit Hold’Em tables do 35 big blindów. Planowane wprowadzenie zmiany to 11 sierpnia. Górna granica wpisowego zostanie ustawiona na 100 big blindów. Przez jakiś czas zmiana ta będzie monitorowana i jeśli okaże się ona być dobrą decyzją, zostanie utrzymana na stałe.

    2. Pule gwarantowane w turniejach zaczynają wracać do swojej pierwotnej wielkości. Wstępnie Sunday’s ChampionChip zostaje podniesiony do $200.000.

    3. Dostępne są już satelity do GSOP LIVE plus wprowadzone zostają do oferty tzw. super steps. Więcej na ten temat napiszę dzisiaj w oddzielnym temacie.

    /Marcin

    edit. Wygląda na to, że fuzja stanie się faktem. Jak pisałem wyżej, plotki krążyły już od jakiegoś roku, ale nikt nie chciał i nie mógł ich potwierdzić. Wiele osób wiesza od jakiegoś czasu psy na OnGame, zarzucając im, nazwijmy to brak wyczucia w prowadzeniu swojej firmy, a tu takie niespodzianki w ostatnich dniach/tygodniach. Fuzja z pewnością przyczyni się do poprawy oferowanych usług oraz zwiększenia płynności finansowej, a co za tym idzie bezpieczeństwa zgromadzonych na kontach graczy $.

    Więcej na ten temat: http://www.insidepokerbusiness.co.uk...-to-merge.html
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 30-07-2010 o 17:57