Strona 102 z 139 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1387
  1. #1011
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    te lamusie nie przeginaj paly...sam jade ongame prawie caly czas bo na to najczesciej zasluguje,ale akurat Marcin mega sie stara zalatwiac wszystkie sprawy(przynajmniej moje),a wyzywanie od zlodzieji jest juz ponizej pewnego poziomu...jesli ktos zajebal ten sos to siec ongame a nie Marcin...pozatym 20$ kurwa za mocny jestes lampongu wkurwiasz sie za waciki i papier toaletowy

  2. #1012
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    To może byś Marcin załatwił, aby jakieś stoliki się pojawiły na 50NL. Czekam godzinę i nie ma gdzie usiąść. Wszystkie zajęte i nie ma żadnych pustych. WTF? Nie dość, że odstraszacie zmianami to jeszcze stołów nie ma? To już lekka przesada.

  3. #1013
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Witam po weekendowej przerwie.

    kilka minut to oczywiście pojęcie względne. Nie zaglądam szczerze mówiąc w ciągu dnia na tyle często do softu, by ocenić czy było to bardziej 30 czy 60 minut. Ostatnio jednak po dosłownie kilku minutach od mojej wizyty stoły zaczęły się zapełniać i stąd moje stwierdzenie.

    @szandek jeśli straciłeś $ w wyniku awarii soft to oczywiście są one do odzyskania. Prosiłbym cię o kontakt na maila i zobaczymy co da się zrobić.

    Informowałem was ostatnio o aktualizacji. Kolejna w drodze (29.07.2010). Podejrzewam, że problemy mogą wynikać z planowanego na jutro poszerzenia sieci o nowego partnera. Wiem, że ten wątek ma już długą brodę, ale tym razem nie sądzę, że serwery wykładają się "bez powodu"

    @stomriders nie będę z tobą dyskutował w ten sposób. Żaden room/sieć nie może blokować swoich graczy bez powodu. Nawet jeśli taki powód jest to musi zostać podane uzasadnienie. Mam w tej chwili ponad 3 lata doświadczenia we współpracy z OnGame. Przez ten czas (oczywiście nie o wszystkich przypadkach jestem informowany) zablokowali dosłownie KILKU graczy. Chip dumping to z ich punktu widzenia największe zagrożenie i rzeczywiście dość restrykcyjnie podchodzą do tego zagadnienia. Bardzo chętnie zapoznam się z korespondencją prowadzoną przez nasz support na ten temat. Jeśli nie jesteś zadowolony z obsługi polskiego supportu to również b. chętnie zapoznam się z punktami, których krytyka dotyczy. Podaj swój nick na naszym roomie to napiszę ci o jaką grę chodzi.



    /Marcin

  4. #1014
    dajcie znac jak betfair dojdzie, niby ma byc dzis, w newsie na ongamenetwork do konca miesiaca, ale poki nie zobacze to nie uwierze pewnie im z 2 miechy sie z tym zejdzie, bo to takie geniusze software'owe

  5. #1015
    Już grają, ruch poszybował w górę niewiele mniejszy niż na Ipoker i stoły też jakby lepsze w sensie że zawsze chociaż jednego donka mam na stole (nl50sh)

  6. #1016
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    czy da się ustawić HM na sofcie Hey poker? moje próby spełzły na niczym...
    Ostatnio edytowane przez piszczek ; 27-07-2010 o 22:09

  7. #1017
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    da się

  8. #1018
    odkad wprowadzili te zmiany dostaje od donkow okropne suckouty, od 40 K rak nie moge nic wygrac, roznica pomiedzy money won a money expected won to 14 BI !!! a AK po 70 K rak przegrywa 3 BI gdzie wczesniej byla 4 najlepiej zarabiajacą reka !!! a money won byla zawsze minimalnie nad money excepted won !!! porownuje ostatnie 40 K rak ( odkad wprowadzili nowe naliczanie ) do wczesniej rozegranych 1 000 000 rak !!! nigdy wczesniej mi sie takie rzeczy nie przydarzaly, WTF ??? moze to dziwny zbieg okolicznosci ?? ehh a moze to downswing, ale cos mi tu smierdzi, tez tak macie ???
    Ostatnio edytowane przez goDrut ; 28-07-2010 o 04:16

  9. #1019
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Razem z essense pod stolem podrasowali soft zeby donom dochodzilo

  10. #1020
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    jesli kontroluja kto wygrywa a kto przegrywa to moga tez przeciez kontrolowac rozdawane karty

    na ongame zagralem tylko kilkadziesiat tys rozdan i zawsze bylem do tylu z EV...