Strona 101 z 139 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1387
  1. #1001
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie wiem czy ma to związek z planowana aktualizacja czy nie, ale rzeczywiście padło na kilka minut wszystko. Kolejna planowana aktualizacja jest przewidziana na jutro. tj. 22.07.2010. Wydaje mi się (spekulacje), ze szykujemy się na przyjecie nowego partnera, o którym to pisaliśmy kilka stron wcześniej.

  2. #1002
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Jak narazie zamiast odpływać regsi odpłyneli fishe. Na każdym stoliku mam po 2 tych samych regsów.

  3. #1003
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Nie wiem czy ma to związek z planowana aktualizacja czy nie, ale rzeczywiście padło na kilka minut wszystko. Kolejna planowana aktualizacja jest przewidziana na jutro. tj. 22.07.2010. Wydaje mi się (spekulacje), ze szykujemy się na przyjecie nowego partnera, o którym to pisaliśmy kilka stron wcześniej.
    Lol, masz chyba jakiś dziwny zegarek bo to było dobre kilka godzin gdy całe Ongame szlag trafił

  4. #1004
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    rozłacza mi niektóre stoły (z czego widze nie tylko mi..) ,juz stracilem na tym 10-15$ ktorych oczywiscie nikt mi nie odda..

    domyslam sie ze chodzi o aktualizacje ? nie mozna bylo calkiem wylaczyc siec na czas aktualizacji ? a nie takie cyrki 2 stoly dzialaja a 3 rozlaczone z KK w akcji :/
    Ostatnio edytowane przez szandek ; 22-07-2010 o 12:03

  5. #1005
    Wszystkich rozłącza. Ni z tego ni z owego łapie disconecty na wszystkich stołach. Szkoda gadać...

  6. #1006
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Brawo za kolejny update - robi sie telenowela, kto tam pracuje?

  7. #1007
    Może dodatkowe wpływy z ESSENCE przeznaczą na lepszych specjalistów

  8. #1008
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    27
    dzisiaj już jest ok ???

  9. #1009
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez szandek Zobacz posta
    dzisiaj już jest ok ???
    Ja normalnie wczoraj grałem.

  10. #1010
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta

    @stormriders - ten post to albo żart albo prowokacja. Jeśli ktoś cię zablokował to nie HeyPoker a OnGame i jeśli to zrobili to mieli powody. Nie przypominam sobie żadnej korespondencji z tobą na temat opisanego zajścia, a "wałek" na 20$ uważam za grubymi nićmi szyty. Nie ma znaczenia czy z 20$ zrobiłeś 100$ czy 1000$. Jeśli wygrałeś je zgodnie z zasadami są twoje i możesz je wypłacać choćby tego samego dnia. W mojej sygnaturze znajdziesz email do polskiego supportu, do którego okazjonalnie również zaglądam (na maile supportowe odpowiada w tej chwili inna osoba). Nie unikamy kontaktu i nigdy tego nie robiliśmy.
    /Marcin

    Sam jesteś koleś prowokacja i broń swego pracodawcy.
    Pisałem do angielskiego supportu bo Polski to jakaś kpina, tak czy siak informacje jakie uzyskałem to : "Ongame tak zdecydowało, spier#$"
    Nikt z tego śmiesznego pokerrooma nawet nie chce napisac o jaką grę chodzi, w której niby oszukiwałem. Wymieniłem się z wami 4 mejlami i w każdym jest to samo "Ongmae tak zdecydowało, nie możemy skontaktować Cię z Ogame, nie dostaniesz żadnych informacji, jesteś oszustem"

    nie dość że pobrali mi na rejkach ze 20$ to jeszcze ukradliście wygrane 80$ i wpłacone 20$
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 24-07-2010 o 16:11 Powód: uspokój się