Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 139
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    Witam,
    Chciałem rozpocząc korzystanie z ww programu, niestety mam małe problemy.
    Po instalacji i kofiguracji wg instrukcji HM nie wyświetla danych.
    wiele rąk ściągniętych (tak przynajmniej jest napisane), tysiąc graczy, a styatystyk jak nie było tak nie ma. I dotyczy to wszystkich pokerroomów (Pokerstars, Betfair, Full Tilt).
    Ma ktoś pomysł jak temu zaradzic?

    Bartek

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Kliknąłeś "start autoimport" przed rozpoczęciem gry?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    Tak, oczywiści. W czasie gry ręce się ściągają.
    Natomiast w rubryczce players jest pusto mimi że napisane jest ze jest ponad 1000 graczy

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A skonfigurowałeś pod jakim nickiem sam grasz? Tworzysz alias np. Moje konta i dodajesz do niego wszystkie swoje nicki.

  5. #5
    Ja próbuje dodać swój alias ale jakoś nie moge. Wyskakuje mi napis please enter in part of the players name to search for i nic nie widzi, żadnych danych, graczy itp. Nie wiem jak mam to skonfigurowaćby śmigało jak należy???

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A podajesz pierwsze litery swojego nicka? Komunikat mówi, abyś to zrobił.

  7. #7
    dodałem juz swojego alias ale nie wiem gdzie co szukac bo jakoś nie mam tam żadnych statystyk ani graczy. Czy graczy wpisuje się samemu czy to jakoś ściąga? Widze że aktualizuje co chwila i coś ściąga ale jak mam to sprawdzić?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Dodałeś chociaż jeden nick do aliasu?

    Teraz przejdź na zakładkę Cash Games i dla pewności wybierz Filter->Clear, a następnie Refresh (upewnij się, że wybrałeś swój Alias jako gracza.

  9. #9
    Działa wam może holdem manager po ostatnim update na starsach?? Ja mam od wczoraj problemy.

  10. #10
    nikogo nie dodawałem do aliasu tylko siebie. Zrobilem jak mówiłeś ale nadal jakiś błąd. Mam w tym "change" dodać siebie też? Jak tak robie to wyskakuje że nie moge You cant select an alias does not have any players attached to it