Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 139 z 139
  1. #131
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ściągnąć najnowszego patcha: 1.12.09 Official Release

  2. #132
    Niestety, mam tą wersję już od dawna.

  3. #133
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Sprawdź, czy i gdzie zapisuje hand history i czy ten sam folder jest ustawiony w HM w autoimporcie.

  4. #134
    Dzięki.
    Sprawdzałem to i sądziłem, że jest ok, ale okazało się, że ten update w stosownym folderze dodał kolejny folder (.../paradise/paradise/....) i trzeba było wskazać ten drugi.

  5. #135
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    dobra nieaktualne

  6. #136
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    9
    po jakimś czasie kupilem sobie nowego kompa i okazało sie, ze trail jest od nowa dostępny na moim koncie, problem tylko w tym, ze tablefinder nie widzi stołów i nie mam statystyk, choc sam HM zbiera wszystkie dane i nawet na replayach statystyki sa pokazane. Wie ktos moze jak temu zaradzic?

    z gory dzieki i klaniam sie

    aha czy do Zooma potrzebny jest jakis osobny patch?

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Bierutów
    Posty
    23
    Witam Przeglądając różne foraniemogłem znaleźć lub jakims przypadkiem ominęłem. Posiadam HM2 2.0.0.7665 Pro i problem jest nastepujący: Wielkoścć BI rózni się diametralnie od tych w których rzeczywiście grałem (pokazuje wartosci turniejów za 500$, 1100$itd) dodatkowo w Reports/tournament urywa mi sesje na kilka rozdań przed końcem turnieju. (przed formatem komputera działo sie to samo) Jezeli ktos wie ja to zmienic to chetnie prosze o pomoc

  8. #138
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Jeżeli dobrze kojarzę, przez długi czas na forum dostępna była wersja beta, więc prawdopodobnie nie wyeliminowali wszystkich błędów - spróbuj zrobić rollback do którejś z wcześniejszych: 2.0.0.7665 Official Release Feedback Thread - 29th Decemeber

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Bierutów
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez gieras Zobacz posta
    Jeżeli dobrze kojarzę, przez długi czas na forum dostępna była wersja beta, więc prawdopodobnie nie wyeliminowali wszystkich błędów - spróbuj zrobić rollback do którejś z wcześniejszych: 2.0.0.7665 Official Release Feedback Thread - 29th Decemeber
    Próbowałem ale niestety w połowie pobierania pliku przestaje ściągać...