Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 139
  1. #81
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Przeinstalowales? Zainstaluj raz jeszcze i najnowszy update

  2. #82
    Przeinstalowałem, zainstalowałem ten update 1.11.05e, i cały czas to samo, nie wiem co to może być już.

  3. #83
    Cześć,
    Od jakiegoś czasu mam problem z HM na Bossmedia, a dokładniej Paradise Poker. Zazwyczaj gram jednocześnie na 1-3 roomach (PS, Ongame i właśnie Paradise) i o ile na PS i Betsson (Ongame) śmiga wszystko perfekcyjnie, to na Paradise (na stołach MTT) często zdarza się sytuacja, że HUD nie jest wyświetlany, albo jest wyświetlany na innym stoliku; np na 3 stoliki na PP na jednym HUD jest ok, na drugim nie ma go wcale, a na trzecim wyświetla się ten z drugiego stołu.
    Ktoś spotkał się z czymś takim ?

  4. #84
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    A o co chodzi Ci z tym uruchamianiem z prawami administratora? Ja normalnie bez takiego czegoś odpalam. Jak odpalasz bez tego to co sie pokazuje?


    N4kai Update najnowszy masz?

  5. #85
    Bez tego w ogóle się nie uruchamia HM, pokazuje odmowa dostępu. Napisałem do supportu, zobaczymy czy odpiszą, a jak nie, to nie wiem co zrobić. Pół roku było dobrze, a firewalle i antywirusy miałem te same co teraz.

  6. #86
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    A o co chodzi Ci z tym uruchamianiem z prawami administratora? Ja normalnie bez takiego czegoś odpalam. Jak odpalasz bez tego to co sie pokazuje?
    Bo pewnie siedzisz na koncie z prawami administratora, tak jak ja.

  7. #87
    To na pewno masz konto z prawami administratora, ja też tak chciałem zrobić, ale coś nie wyszło, i czasem muszę trochę pokombinować. W każdym razie HM już działa, całe zamieszanie to była wina Comodo (firewalla), miałem go cały czas zainstalowanego, ale dopiero teraz zaczął coś odwalać, blokował i hema, i aqq, także go odinstalowałem i jest wszystko w porządku, dzięki za pomoc.

    P.S. A support HM'a odpisuje w miarę szybko, wczoraj wieczorem do nich napisałem, a dziś rano już była odpowiedź, polecam.

  8. #88
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Od jakiegos czasu HM mi nie działa poprawnie. Nie pokazuje mi raportow ani ogolnych ani z danej sesji jak wchodze w zakladke sessions albo reports to myśli myśli ale nic nie wyskakuje a graphs hands i reszta działa poprawnie. Zaczęło się to od tego jak włączyłem soft unibetu który jest kolejnym problemem bo wywala mi całego HM zacnia sie i Table selector nie odpowiada ktoś wie może co jest przyczyną ?

  9. #89
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Może masz za słaby komputer i zbyt dużą bazę danych
    Masz najnowszy update?

  10. #90
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    No nie mam za slabego komputera bo to sie zrobilo z dnia na dzien. Wszystko sie zaczelo się sypać od kad włączyłem soft Unibetu. A mam taki problem z upadte ze sciagam instaluje wersje e pisze ze zainstalowana bla bla włączam i jest dalej wersja c.

    I jeszcze jedno czemu nie mam za słabego kompa. Ściągnałem baze dancyh ponad milion rąk i chodziło wszystko bez zarzutu teraz mam ledwo ponad 100 K i sie sypie.

    Edit:
    Przeinstalowałem Hm niby wszystko działa do czasu az ponownie nie spróbowałem włączyć turnieju na sofcie Unibetu od razu wywaliło mi wszystkie pozostałe softy i zacięło całego HM. Przez to że chce zagrać na jednym stoliku na unibecie nie mogę włączyć HM do reszty mimo że mam wywalony z adresów importowania rąk unibeta. Także nie mam pojęcia jak łączy się z tym porąbanym unibetem. Nie zależy mi na tym żebym miał huda na unibecie chciałbym tylko żeby reszta mi działała przy włączonym turnieju z unibetu ktoś miał może taki problem ?
    Ostatnio edytowane przez Mejwon ; 25-12-2010 o 19:39