Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 139
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mam problem z HM na Full Tilcie. Często mi źle ustawia na początku okienka ze statsami, ale to oczywiście nie problem. Gorzej, że po właściwym ich ustawieniu, kliknięcie na danym okienku lub ikonce do wystawiania notatek powoduje wyświetlenie pop-upa lub okienka z notatkami dla innego gracza niż ten, którego kliknęliśmy. Do tego zmuckowane karty też się pojawiają nie w tym miejscu, gdzie powinny.

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    A ja mam taki problem, ze zainstalowalem HMa i wogole nie potrafie go odpalic, zebym mial staty na stole. gram na starsie. jezeli mi ktos wytlumaczy krok po kroku to przeleje 5$ jezeli nikt nie pogardzi.

    szukalem instrukcji od poczatku i qwa nie znalazlem...

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wydaje mi się, że HUD nie działa na tych nowych stolikach (newVPP)

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    5
    W najnowszej becie 1.09 13 HUD już działa.

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Mam problem z HM na Full Tilcie. Często mi źle ustawia na początku okienka ze statsami, ale to oczywiście nie problem. Gorzej, że po właściwym ich ustawieniu, kliknięcie na danym okienku lub ikonce do wystawiania notatek powoduje wyświetlenie pop-upa lub okienka z notatkami dla innego gracza niż ten, którego kliknęliśmy. Do tego zmuckowane karty też się pojawiają nie w tym miejscu, gdzie powinny.
    Okazało się, że miałem ustawione "seating preferences" w HM, ale w kliencie Full Tilta nie (tzn. nie miałem zaznaczonego "auto center").

    Mam za to inny problem, choć prawdopodobnie nie związany z Hold'em Managerem: mam włączony dźwięk, ale po kilku minutach od rozpoczęcia gry wyłącza mi się samoczynnie. A ja lubię to stukanie żetonów

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Sciagnalem najnowsza wersje. Moglby mi ktos wytlumaczyc, co trzeba uruchomic, co wpisac i gdzie sie klika by sie uruchomil? Takie opcje jak wyglad huda itd itd to spoko, tylko nie potrafie uruchomic zeby hud pokazal mi sie na stole.

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    najpierw musisz podac folder w ktorym jest hh z Twojego roomu (options -> configure auto import - add folder) pozniej bierzesz import -> start auto import i to wszystko

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    juz mnie kurwica strzela z tymi trackerami

    http://i39.tinypic.com/24cfqkj.jpg

    gdzie ja mam hh z mojego roomu? ustawilem jaki kolwiek folder bo tamtego nie moglem znalesc........

    jezeli chodzi o Program Files/Poker Stars/HandHistory to ten folder jest pusty

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    wlacz starsy, wez option -> instant hand history options i tam zaznacz save my hands history

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Zobacz czy Ci nie przenioslo histori do HMArchive folderu