Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 139
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    oplacalne?
    na savvy za ugranie 400 pkt w hollywod np. (ta sama siec) mamy 100$
    czyli kupujemy Hema i jeszcze nam zostaje

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    Ściągnąłem sobie HM nie mogę zainstalowac pliku postgresql. Robię wszystko wg instukcji podanej w ich FAQu, jednak gdy dochodzi do samej instalacji, w pewnym momencie pojawia się error mówiący, że taki użytkownik już istnieje ("User postgres already exists") i nie może dokonac instalacji. Czy ktoś ma jakieś sensowne rady?

    Z góry przepraszam jeśli pytanie jest głupie lub/i banalne, ale męczę się z tym już jakiś czas bez efektów

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    hud znowu przestał działać (ongame)

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    ad: widocznie juz kiedys na tym systemie instalowales PT, HEM'a itp i juz ci utworzyl uzytkownika o nazwie postgres, dlatego teraz sie pluje ze taki juz istnieje. Odinstaluj stare PostgreSQL i usun uzytkownika postgre zanim odpalisz nowa instalacje HM i bedzie wszystko ok. Mialem identyczna sytuacje jakis czas temu i to rozwiazuje problem
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 22-06-2009 o 17:44

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez ad Zobacz posta
    Ściągnąłem sobie HM nie mogę zainstalowac pliku postgresql. Robię wszystko wg instukcji podanej w ich FAQu, jednak gdy dochodzi do samej instalacji, w pewnym momencie pojawia się error mówiący, że taki użytkownik już istnieje ("User postgres already exists") i nie może dokonac instalacji. Czy ktoś ma jakieś sensowne rady?

    Z góry przepraszam jeśli pytanie jest głupie lub/i banalne, ale męczę się z tym już jakiś czas bez efektów
    pierw odinstaluj postgresql i potem
    Start->uruchom->wpisz "cmd"-> pojawi się okno w którym musisz wpisac "net user postgres /delete"

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    qrwa czemu znowu hud hema nie dziala, jeszcze wczoraj wszystko bylo ok

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    Dzięki za odpowiedzi. Czyli w sumie z tego wnioskuję, że powodem jest to, że używam PT Omaha. Czy to znaczy wobec tego że nie da się tych dwóch programów używac równocześnie i aby obsługiwac HM musiałbym usunąc pliki niezbędne do używania PTO?

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez ad Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedzi. Czyli w sumie z tego wnioskuję, że powodem jest to, że używam PT Omaha. Czy to znaczy wobec tego że nie da się tych dwóch programów używac równocześnie i aby obsługiwac HM musiałbym usunąc pliki niezbędne do używania PTO?
    Nie nic nie odinstalowuj. Poprostu nie instaluj postgresql dla HM.
    Wykorzystaj ten który już masz dla PT. Wątpię, aby PT miał jakąś starą, nie nadającą się dla HeM-a wersję postgresql.

    Jak pierwszy raz uruchomisz HM to zapyta cię o dane serwera bazy danych i podasz te od PT. Czyli localhost, jakiś port oraz login i hasło użytkownika. Jeżeli nie znasz tych danych to poszukaj gdzieś w instrukcji instalacji PT, lub ktoś tutaj ci podpowie.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Dokladnie tak jak napisal PeriMCS, odpalasz instalke HM, w okienku gdzie pyta cie o dostep do serwera bazy danych podajesz mu dane jakich uzywa do logowania sie PT czyli najprawdopodobniej:
    adres: 127.0.0.1 (lub localhost obojetnie)
    login: postgres
    haslo: dbpass
    Jesli zmieniales dane przy instalacji PT to musisz zerknac do configa co tam wpisales
    Jedyne co musisz zrobic juz w samym HM po uruchomieniu to utworzyc nowa baze danych ktorą HM ustawi ci jako domyslna obok tej z PT i tyle. Robilem to pare dni temu i wszystko dziala bez zarzutu. Pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1
    Podepne sie pod temat. Dzis zainstalowalem HEMa. Gram na Everescie i mam wylaczone autowyskakiwanie okienek (bring table to front when its my turn).Jednak od kiedy uzywam HUDa stoly znow zaczely wyskakiwac. Przeszkadza mi to dosyc mocno i wydaje mi sie ze to wina HEMa. Przeszukalem opcje i nic takiego nie znalazlem. Ktos moze mial taki sam problem? dodam tylko ze w momencie gdy na wierzchu mam firefoxa albo samego HEMa to stoly nie wyskakuja, dopiero kiedy mam na wierzchu jeden ze stolow zaczynaja wyskakiwac przy moim ruchu nastepne. Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam