Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 139
  1. #11
    i wogole nic mi sie nie wyswietla na starsach jak gram, zadnych liczb nic

  2. #12
    No u mnie jest podobnie od wczoraj - po update starsów. Table ninja również nie działała, ale już zrobili aktualizację. Teraz chyba trzeba czekać na łatkę do HM'a

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez shaggyr Zobacz posta
    Działa wam może holdem manager po ostatnim update na starsach?? Ja mam od wczoraj problemy.
    tez miałem problemy po update bo HM nie iwdział stołów, musizsz je ręcznie dodawac.

    poprzednie problemy już rozwiązałem
    teraz mam kolejny:

    Za każdym razem jak zaczynam nowy sit&go statystki wszystkoch graczy liczą się od początku ( mimo że z nimi już wcześniej grałem ) . Ktoś wiem jak to zmienic?

  4. #14

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    witam, mialem zainstalowane pt3. cos mi nie dziala hud na ongame wiec postanowilem przetestowac hm. przy instalacji program zapytal mnie o dane dotyczace dostepu do bazy danych. czy moge mu podac dane ktore utworzyl pt3 (login postgres i haslo dbpass) czy hm musi miec osobne ustawienia zeby nie kolidowalo ze soba.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    bazy są same z siebie zupełnie inne...

    więc będziesz musiał utworzyć nową przez HM itd...

    możesz wykesportować sobie rozdania z PT do plików tekstowych i zaiportować potem do HM - wszystkie takie bajery jak importy rozdań , vaccuming itd zajmują w HM kilkanaście/kilkadziesiąt razy mniej czasu i nawet jak przerwiesz to później zacznie od przerwanego miejsca więc powinieneś się z tym szybko uwinąc.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Pytanie mam jesli dostaje 2 licencje na HM to moge z kims sie zlozyc ? :P czy nie bedzie dzialalo w tym samym czasie na 2 kompach?

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Pytanie mam jesli dostaje 2 licencje na HM to moge z kims sie zlozyc ? :P czy nie bedzie dzialalo w tym samym czasie na 2 kompach?
    Będzie działało na dwóch kompach, ale złamiesz licencję. Obydwa kompy mają należeć do ciebie.

    Czy tak ciężko wyrobić?
    :: HOLD'EM MANAGER :: Online Poker Tracking and Analysis Software

    500 punktów na IPoker. 150 na Pokerstars.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    A to tak zrobie bedzie latwiej
    Czy ja dobrze widze ze na redkings to pkt nie trzeba ugrywac?

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    z tego co ja widze na red kings trzeba ugrac 500 pkt. sam od wczoraj uzywam HM, wiec przy okazji tematu moglby ktos doradzic na ktorym roomie najlatwiej wyrobic licencje (sa rozne sumy punktow do zdobycia ale tez pewnie w kazdej sieci inaczej liczy sie punkty stad moje pytanie)? Pozostalo mi 14 dni triala wiec trzeba sie zabrac za wyrabianie.