Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 139
  1. #121
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    6
    witam , mam maly problem , uzywam holdema na dwoch pokerroomach, TITAN I FULLTILT, jak ustawic osobne profile wyswietlania statystyk dla obu pokerromow ?? chodzi o to ze gdy ustawie statystyki na TITANIE wszystko jest oki , ale gdy uruchomie FULLTILTA to statystyki sa rozmieszczone tak jak w TITANIE i zaslaniaja mi graczy i przyciski i na odwrot , gdy ustawie staty na FULLTILT to gdy uruchomie TITANA sa one rozmeszcone tak jak w FULLTILT , z gory dziekuje za pomoc

  2. #122
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    @pit247: HUD Options -> Player Preferences ->

    New config -> np. "titan" -> "use for" ustaw odpowiednią strone pokerrromm-> ustaw by działało dla titana->
    New config -> np. "ftp" -> "use for" ustaw odpowiednią strone pokerroom-> ustaw by dzialało dla ftp.

  3. #123
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    6
    wielkie dzieki BRAJAN

  4. #124
    mam problem z hm.wczoraj był update softu 24hpoker i teraz HM szwankuje.Chodzi mi o to że gdy go uruchamiam to tak jak by stolików nie widział tak samo HUD.Po mini sesji wszedłem HM na sesje i pokazuje wszystko na filmach i HUDa też,o co tu może chodzić?? Nie jestem pewien czy napisałem to zrozumiale dla was

  5. #125
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    9
    Witam mam wydaje mi sie standardowy problem. Otoz HM nie wyswietla mi statystyk, mimo ze stoliki pokazuja sie w okienku table finder, jest tylko taki i taki stol ale liczba graczy na nim to zero i nic sie nie dzieje ;/. Zainstalowalem najnowszys update ze strony, HH jest zaimportowane' jezyk softu zmieniony na angielski.

    Bardzo prosze o sugestie i pozdrawiam.

    Edit: zastanawia mnie jeszcze dlaczego w zakladce hand history na pokerstars nie ma mozliwosci zapisania HH w danych katalogu' a jest tylko mozliwosc wyslania tejze na e-mail, moze gdzies tu tkwi problem bo jak dotad mam w bazie jedynie ostatnie 100 rozdan ktore sciagnalem z mojej skrzynki e-mail.
    Ostatnio edytowane przez rolciusss ; 22-10-2011 o 01:32

  6. #126
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    W sofcie Poker Stars: Options -> Instant hand history options -> zaznacz Save my hands history
    Powinno to też rozwiązać problem z HM (tylko jeszcze dopilnuj, żeby miał ten sam folder, co w ww. opcjach, w Auto import folders)

  7. #127
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1
    Witam, mam problem. Mianowicie do pewnego czasu HM działał mi bez zarzutów, jakiś czas temu czyściłem sobie rejestry programem Free Registry Cleaner i podejrzewam, że jest to przyczyną popsucia się programu. Czy jest to możliwe i czy jest jakiś sposób aby przywrócić rejestr/wcześniejsze ustawienia?

  8. #128
    Czy HM1 działa aktualnie na Bossie?

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tak

  10. #130
    To super, bo odpaliłem Paradise'a po dłuższej przerwie i zaliczyłem jakiś grubszy update, po którym HM1 przestał działać. Nie importuje i HUD nie działa. Trzeba zrobić coś szczególnego?