Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 139
  1. #111
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    @Bilion1
    Jeśli pytasz o to o co myślę, że pytasz, to musisz wejść w hud options > player preferences > zakładka appearance i tam zaznaczyć "use multiple panels". Wtedy podzielisz sobie HUDa na panele, które będziesz mógł sobie ustawić w dowolnym miejscu na stoliku. Domyslam się (nigdy tego nie robiłem), że program zapamięta położenie tych paneli.
    tak, zgadza się o to mi chodziło dzięki wielkie pozdrawiam

  2. #112
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    6
    witam . wlasnie przerzucilem sie z PT3 na HM mam tylko malutki problem , jak ustawic statystyki w HM tak zeby wychodzily za okno stolu pokerowego tak jak w PT - chodzi o to ze jesli przesuwam statystyki w HM za okno stolika pokerowego to one znikaja , natomiast w PT byly nadal widoczne poza oknem, z gory dziekuje za pomoc

  3. #113
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    HUD options -> table preferences -> overhang (pixels) ustawiasz na wartość większą niż szerokość stołu (w pikselach).

  4. #114
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez gieras Zobacz posta
    HUD options -> table preferences -> overhang (pixels) ustawiasz na wartość większą niż szerokość stołu (w pikselach).
    dzieki wielkie gieras , bardzo mi pomogles

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    12
    ponawiam prośbę o pomoc:

    1.nie działa mi hud w turniejach mtt i s&g (pojawią się tylko w momencie, gdy wł replay), w cashach jest ok
    w hud options/player preferences/use for/tourney mam zaznaczone, poza tym miejscem nie wiem czy coś jeszcze powinienem zrobić

    2.na cashach nie sumuje mi wszystkich rąk, tzn siadając na stół z kimś z kim mam rozegranych trochę rąk hud pokazuje mi staty tylko z bieżącej sesji

  6. #116
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jak zrobić żeby w Hand replayer wyświetlało moje zapisane staty z huda a nie standardowe default?


    Już wiem, jakby ktoś miał podobny problem, to trzeba włączyć table manager i przestawić na interesujące nas ustawienia
    Ostatnio edytowane przez masaker ; 03-03-2011 o 14:42

  7. #117
    Witam,

    Zauważyłem, że ostatnio coraz częściej zdarza się, że mój HM nie zapisuje w swojej bazie pojedynczych (losowych) w danej sesji rąk (w okenku HUDa – gdzie jest średnia pula i statystyki stolika – nie można przez to wywołać historii tej nie zapisanej ręki). Dodatkowo przez brak tych rąk różna jest kwota mojego rolla na p.roomie i Hmie, oraz źle rysuje się wykres. Gram na Chilipoker jeśli ma to jakieś znaczenie. Nie wiem czy zdarzało się to na poprzednich roomach, jeśli tak to było to niezauważalne. Dopiero teraz problem narasta. Czy ktoś wie jak można temu zaradzić?

  8. #118
    fidelloz Guest
    Mam ten sam problem co poprzednik:

    - HM gubi okolo 50% rak
    - te ktorych nie gubi zapisuje w losowych miejscach w miesiacu (gra rozegrana dzisiaj, a data jej rozegrana wskazuje ze byla rozegrana wczesniej)
    - problem pojawil sie po update do najnowszej wersji

  9. #119
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez ptc Zobacz posta
    ponawiam prośbę o pomoc:

    1.nie działa mi hud w turniejach mtt i s&g (pojawią się tylko w momencie, gdy wł replay), w cashach jest ok
    w hud options/player preferences/use for/tourney mam zaznaczone, poza tym miejscem nie wiem czy coś jeszcze powinienem zrobić
    Na 'Poker Stars' też miałem ten problem pomogła zmiana języka na angielski (Język>Chcę grać w>English).

  10. #120
    fidelloz Guest