Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 139
  1. #91
    @Oskarek89

    Niestety tak.

  2. #92
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    2
    Witam.Zainstalowałam niedawno Holdem Menagera Przy uruchamianiu tego programu wyskakuje mi taki komunikat:
    "The following error occurred when trying to open the database. Configuration system failed to initialize", a później okienko "Database Control Panel" w którym jest wpisane server name, post number, login name i password. Jednak gdy klikam na connect wyskakuje " Connection error, Configuration system failed to initialize"
    Próbowałam coś szukać w sieci, ale nic nie pomogło :/
    Jakby kto wiedział jak z tym problemem się uporać i tu napisał, była bym wdzięczna

  3. #93
    Dołączył
    Apr 2010
    Przegląda
    Gdynia/Net
    Posty
    149
    ja ponownie zainstalowałem windows. potem zainstalowałem postgres, potem
    Please reinstall your Microsoft .NET Framework:

    1.

    Uninstall your current version with this tool: http://rvgsoftware.fileburst.com/dot...eanup_tool.zip
    2.

    Download and install this one: http://download.microsoft.com/downlo...tfx35setup.exe

    i było ok.

  4. #94
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    2
    Dziękuję bardzo Wszystko działa

  5. #95
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Jak ustawić żeby pokazywało tylko ręce i wyniki z roku 2011 ? w okienku REPORTS

  6. #96
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Date filter -> this year, obok oczywiście all games

  7. #97
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    Istnieje możliwość zmiany częstotliwości odświeżania rąk? Chciałbym, żeby HUD aktualizował się po każdym rozdaniu, a nie jak teraz - co pięć.

  8. #98
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Mi aktualizuje się po każdym rozdaniu, a nic nie zmieniałem.

  9. #99
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    Dziwna sprawa. Najpierw grałem MTT i odświeżało co 5 rąk, a później kiedy odpaliłem stoliki - co rozdanie.

  10. #100
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    25
    ja mam taki problem że HM zapisuje mi normalnie rozdania do folderu, mogę przeglądać statystyki itd, lecz za każdym razem gdy uruchamiam nowy turniej i huda statystyki przy stoliku są zbierane dla każdego zawodnika od początku, tz na starcie każdy ma 0 mimo że w programie na tym samym limicie już grałem i chociaż by na mnie samego statystyki jakieś tam są, co może być nie tak ?.