Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 138
  1. #121
    Dopiszcie mnie plx, spoznie sie jakies 10 minut.
    ------------------
    glor

  2. #122
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    125
    Turniej wystartował z 24 graczami na trzech stołach! Pula sięgnęła 4200 zł.
    Ostatnio edytowane przez Laszlo ; 30-08-2009 o 19:42

  3. #123
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    Wielkie dzieki za tak duza frekwencje, w koncu udalo nam sie zagarc na 3 stolach!!!

    Po raz pierwszy nie udalo nam sie dokonczyc turnieju i jutro o 19:00 gramy dogrywke zostalo dwoch graczy, obaj maja ok 120K zetonow a blindy 5000\10000 ante 1000...zapowiada sie ciekawy heads up!!!

  4. #124
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Raz juz przepraszalem ale tak na szybkiego wiec zrobie to jeszcze oficjalnie. Przepraszam kolege za ta akcje z 57 vs AA. Kto wie o kogo chodzi ten wie kto nie wie to znaczy ze nie musi wiedziec Zagralem tak bo bylem delikatnie mowiac wkorwiony. Przerzucanie sie w kasynie to standard stalo sie to z 1000 razy i stanie sie zapewne jeszcze z 10000 razy a ja zostalem potraktowany jak bym to zrobil naprawde z premedytacja. Myslalem ze zostalem w grze sam. Slicku tak zaslonil karty lewa reka ze lewa strona stolu nie miala ich prawa widziec. Nie widzac kart stwierdzilem ze jestem ostatni i pokazalem andrzejowi 64 off dodajac komentarz ze nie moge callnac jego all ina. W tym momencie dostaje sit outa na 10 minut prawdopodobnie jako pierwszy w kasynie i jeszcze pod czas turnieju na cashu jakos bym go przebolal. Przeprosilem graczy za przerzutke tlumaczac sie ze slicku zaslonil karty a o sit pucie nic nie slyszalem. Dowiedzialem sie o nim w nastepnym rozdaniu ale ... zanim zostaly mi zabrane karty po rozdaniu zdarzylem w nie spojrzec co mnie sflustrowalo jeszcze bardziej. Co to niektorym powiedzialem co w nich mialem. Wyszedlem sobie na pol godziny z kasyna po czym stwierdzilem ze mam gdzies turniej i wracam do domu. Do kasyna wrocilem praktycznie po plecak. Stwierdzilem ze rozdam zetony pierwszej lepszej osobie sprawdzajac all ina w ciemno. Trafilem na AA co bylo dalej juz wszyscy zainteresowani wiedza.

  5. #125
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Na koniec jeszcze przytocze pewna akcje z turnieju na sekundy przed przerwa. Koncza sie stawki jak dobrze pamietam 100/200 i jest 15 minut przerwy. z UTG jest bet a z UTG +1 jest raise all in. Osoba na BB mowi: eh no to ja sie przerzuce, po czym zrzucil karty a nastepnie dodal komentarz typu "oj sorry ze sie przerzucilem" po czym wstal od stolu i poszedl na przerwe. Jaka byla reakcja krupiera ?? usmiech.

  6. #126
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Devs ale w tej akcji nie bylo allina, i nie pokazal karty, a to jest spora roznica,

  7. #127
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    w obu przypadkach byl all in

  8. #128
    Devs: Z tego co mi wiadomo to dostales sitouta nie za to ze sie przezuciles ale za to ze pokazales karty jak byli jeszcze gracze w rozgrywce... co jest calkiem normalna decyzja.
    Co do tego ze nie slyszales decyzji dealera to wszyscy wokol Ciebie ja slyszeli, byla powtarzana z 3 razy. Nie ma sie czym denerwowac, stalo sie? - Trudno.

    Fajny turniej, dajcie top5.

    ---------------
    glor

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    Witam. Nie wiedziałem gdzie napisać tego posta, więc napisze go tu. Nie chcieli byście po za pokerkiem poruszać się trochę np w weekendzik w swoim gronie ?. Jestem pracownikiem jednej z firm e-gammingowych i zarejestrowałem się na forum w celuza oferowania wam mistrzostw Szczecina hazardzistów w przeróżnych sportach (pokerzyści + gracze bukmacherscy). Mam tu na myśli tenis ziemny, stołowy, bilard, kręgle, dart ... Pierwszy turniej w tenisa ziemnego mógł by się odbyć juz za 2 tygodnie. Jak pojawiło by się zainteresowanie to podał bym więcej szczegółów.

  10. #130
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    bardzo fajny pomysł ja bym się pisał Rankor