Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    no kurde... grałem 16 stolow sobie na ipoker i nagle 3/4 stolikow wyskoczylo table unavaiable czy cos takiego i sie zamknely ;/ a reszta chodzila ;/ patrze a tu wszystkich wywalilo bo nagle nie bylo stolikow prawie 10 osobowych

  2. witam
    pytałem o tą kwestię sieci i odpowiedzili że przepraszają za przejściowe kłopoty z serwerem które mogą trwać do końca miesiąca i czasem takie "zwiechy" mogą się przydarzać

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    gdzie jest teraz opcja My Tournaments?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hej
    u góry pod zakładką My Favorites

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Czy jest możliwość wprowadzenia do tygodniowej oferty turniejowej kilku turniejów Holdem NL z wpisowym rzędu 15-30 dolarów z wolniejszą strukturą.
    Na przykład wpisowe 20+2, stack 3000, blindy 15 minut, 500 graczy max?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Gracze z 6 levelem, zmienił się bonus nie ma już 20$/1000pkt
    jest 5$/625 pkt plus 30% cash bonus na koniec miesiąca ale wychodzi to samo grając sity licząc w skrócie ugrywając 5000 pkt co dawało nam 100$ bonusu a oddawalismy 200$ rake to teraz oddajac 200$ rake liczymy 30% czyli 60 plus 5000pkt=40$ wiec tez 100$ niby nic sie nie zmienilo ale 20$ dostawalo sie raz dziennie na stronke a teraz dostajemy do poker clienta

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    A co ze sklepem? Nie mozna zamawiac juz nic?

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    sklep jest normalnie dostępny

  9. witam
    zmiany w Betfriends są wdrażane od początku miesiąca
    nastąpiły niespodziewanie dla wielu w tym i dla mnie więc póki co proszę o wyrozumiałość
    dziś do wszystkich klientów Betfriends powinien dojść mail z informacją na temat najważniejszych zmian

    dotyczą one:
    - bonusu( płacony na soft a nie na stronę)
    - wpłat i wypłat( przed wypłatą srodków trzeba dokonac jeszcze raz chocby mikroprzelewu od 1E ze wzgledu ze Neteller traktuje nas od 1.11 jako nowy podmiot)
    - design softu wyglada dosc inaczej ale to juz od jakiegos czasu
    - bonus lojalnosciowy dla stalych graczy


    itd itp

    W razie pytan ja i Michal jestemy do dyspozycji i staramy sie odpowiedziec na wszelkie pytania

    Pozdrawiam
    Tomek

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    nie moge obstawic meczu, gdyz wyswietla sie komunikat: ze albo mam ponizej 18 lat albo w moim kraj nie mozna grac. o co chodzi