Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Witam,

    Jest ktoś zainteresowany turniejami dla graczy z Ostrowa Wlkp w tym utworzeniem ostrowskiej ligi? Gra przez witrynę PokerStars Turnieje od lipca. Wpisowe od 5 USD do 50 USD w zależności od rodzaju turniejów.

    pozdrawiam:
    lilu80

  2. #2
    Witam kolego ! Te turnieje to gdzie miałyby się odbywać ? i czy jest możliwość aby zawodnicy z innych miast przyjechali ? Zapraszam też do nas , do Jarocina. Również od lipca zaczynamy cykl turniejów a co poniedziałek i środę gramy cash o 21. klub Cafe Kadr nad Kinem,

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Witam,
    Początkowo przez witrynę pokerstars zakładka turnieje lokalne.
    W późniejszym czasie będzie wiadomo w jakiej knajpce w Ostrowie; od tego faktycznie czy również zawodnicy z innych miast by przyjeżdżali co oczywiście jest w planach. Dzięki za zaproszenie. Chętnie kiedyś się wybiorę do klubu w Jarocinie. Szkoda tylko, że organizujecie w pon i śr. W piątek lub w sobotę byłoby co dla niektórych pewnie wygodniej ze względu na pracę.
    Ostatnio edytowane przez lilu80 ; 10-06-2009 o 12:13

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    15
    siemano, ja jestem chetny juz ze znajomymi zastanawialismy sie nad zoorganizowaniem czegos takiego w Ostrowie, bo troche ludzi u nas jednak juz gra aha i co do wspolorganizowania to bylbym chetny troche przypatrzylem sie jak koledzy z Poznania ogarniali lige betssona, wiec mysle, ze nie bedzie zle
    Ostatnio edytowane przez chris_osw ; 10-06-2009 o 12:23

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    witam,
    No to luzik tym bardziej, że raczej w Ostrówku nie ma, więc częśc ludzi pewnie byłaby chętna. Kwestia tylko ustalenia jakiejś fajnej knajpki i co kiedy turnieje mogłyby się odbywać. Dziś w tej sprawie popytam w kilku pubach. Może jakieś propozycje co do knajpki?

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    15
    Mam znajomego, ktory ma knajpe na krolowej jadwigi. Zagadam z nim, ale mysle, ze jesli konkretnie bysmy mysleli o zoorganizowaniu czegos takiego to problemu by nie bylo.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    OK to zapytaj kolego na jakich warunkach by się mogł zgodzić.
    W poniedziałek ja będę wiedział więcej konkretów.
    Wpisowe mogą przechodzić przez pokerstarsa, jest to najbardziej wygodne bo w pubie gra się wówczas tylko rankingowo na żetony na co nie potrzeba mieć żadnego pozwolenia a informacje o wygranych oraz statystyki przesyła się do pokerstarsa na zasadzie ligi pokerowej (turnieje zastrzeżone). Dokładają czasami przez to coś od siebie do turnieju.

  8. #8
    No narazie tak gramy bo większosci tak pasuje. Ale kwestia innego terminu też jest do dogadania. Czasami grywamy więcej razy niż dwa . Ostatnio gralismy cztery razy. Podasz namiary to będę mógł Cie na bierząco informować. Pozdrwiam email: pokerson1987@o2.pl

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    15
    A rozmawiales juz z kims z pokerstars o takim turnieju? Bo wiadomo, ze jesli mieliby byc sponsorem, to jakies zetony i obrusy by musieli wyslac. Masz jakis znajomych co graja z Ostrowa? Moznaby jakiegos casha zagrac na dniach. Ja mam juz jakas ekipe, ktora chetnie by pograla.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Mój mail
    lilu80@etomy.pl
    pozdr