Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Jeszcze raz bardzo dziękuję za krytykę i uwagi, które przyjmuję z pokorą i do których krótko się odniosę.
    Coolfon – Twój przykład z pięcioma pierwszymi i pięcioma ostatnimi miejscami jest bardzo dobry bo skrajny. Z tym, że ja go widzę jako pięć pierwszych miejsc i pięć absencji (punktowo prawie na to samo wychodzi). Właśnie chciałem uniknąć sytuacji, w której ktoś przychodzi co drugi turniej lub rzadziej, wygrywa lub zajmuje bardzo wysokie miejsce i jest w generalce wyżej niż gość który przychodzi na każdy turniej i zajmuje w okolicach dziesiątego miejsca. Tym bardziej że struktura nagród turniejowych jest tu jak najbardziej korzystna dla gracza z czuba turnieju. To nie jest kwestia kto jest lepszym graczem, tylko kto zasługuje na wyższą lokatę w klasyfikacji łącznej. Moim priorytetem było na powrót zrobienie ligi składającej się z turniejów a nie (jak to ładnie określił Maraton) ligi „sit and go” a więc zwiększenie frekwencji i premiowanie zawodników systematycznych. To że Ty Coolfon zająłeś w zeszłym sezonie 8 miejsce (grałeś pięć razy w tym raz wygrałeś) wcale przecież nie oznacza, iż jesteś gorszym graczem, niż pierwsza siódemka. Oczywiście różni gracze mają różne podejście do gry w turniejach. Jedni Graja zawsze o zwycięstwo, inni o miejsca płatne, jeszcze inni o jak najwyższa pozycje w klasyfikacji generalnej, część chce się szybko zgrać i zawalczyć na stoliku, a część przychodzi się spotkać z kolegami i może przy okazji nawalić. Każdy sposób liczenia punktów będzie premiował inną z tych grup.
    Kamil – nie można mówić wg mnie, że punktowanie jest niesprawiedliwe gdyż każdy podlega tym samym (choćby i ułomnym) zasadom. Niesprawiedliwe byłoby, gdyby wszyscy płacili 30 wpisowego, a Ty 110.
    Oprócz tego jestem zdecydowanym przeciwnikiem wprowadzania zmian w regulaminie w trakcie trwania rozgrywek. Przedstawiacie mi uwagi już po rozpoczęciu sezonu, a przecież projekt regulaminu wrzuciłem na forum parę tygodni temu. Jeżeli w trakcie sezonu okaże się, iż rzeczywiście system punktowania „wypatrza” wyniki i jest bardzo wadliwy zmienimy go w ewentualnym kolejnym sezonie.
    Pozdrawiam.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    To nie jest kwestia kto jest lepszym graczem, tylko kto zasługuje na wyższą lokatę w klasyfikacji łącznej.

    nazwa liga oznacza współzawodnictwo i wyłonienie najlepszej osoby a nie najsystematyczniejszej - jak by tak było w innych dyscyplinach to każdy z nas mógłby grać w reprezentacji Polski np w kosza bo by miał 100% frekwencji na treningach, ale żeby nie było że się czepiamy kończymy temat i jeszcze raz życzę powodzenia.

    pozdrawiam.

  3. #13
    Moim zdaniem Pepis ma racje, napewno to lepiej bedzie wygladało niz zmienianie zasad w trakcie sezonu lub z turnieju na turniej jak to miało miejsce w zeszlych sezonach.
    2 sprawa 5 1 miejsc i 5 ostatnich, a ktos 10 razy w srodku i jest wyzej. Z tego wynika ze osoba ktora 5 razy wygra zarobi 5*kasa za 1 miejsce i byc moze zagra w mastersie, a osoba ktora 10 razy była w srodku "ma szanse" wygrac cos w mastersie i watpei zeby wygrała lige z takim wynikiem.
    Jak dla mnie Pepis punktacja może i "troche dziwna" ale frekwencja WOW wiec trzymaj sie tego a zawsze można coś zmienić na przyszły sezon.

    No i jeszcze jedna sprawa, mianowicie do Biołego piłkarza, przesadziłem na ostatnim stoliku z komentarzami wiec przepraszam zachowałem sie po prostacku bo byłem kurewsko wkurwiony, mam nadzieje że już nigdy tak nie zareaguje na stoliku. Sorki

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez korczi Zobacz posta
    No i jeszcze jedna sprawa, mianowicie do Biołego piłkarza, przesadziłem na ostatnim stoliku z komentarzami wiec przepraszam zachowałem sie po prostacku bo byłem kurewsko wkurwiony, mam nadzieje że już nigdy tak nie zareaguje na stoliku. Sorki
    haha,to juz widze co sie tam działo. Korcziego wkurwionego na świat nie lubie ogladac,jest wtedy taaaaki inny niz zawsze:P

    rescpect za przeprosiny na ogóle!!

  5. #15
    Zarobiony był na mnie, wiec moze wybaczy

  6. #16
    widze ze atmosfera nie do konca jest ok u was prawdopodobnie debica przyjedzie w czwartek moge sie dowiedziec o ktorej rozpoczecie?

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Na turnieju atmosfera była ok. Powyższe zdarzenia miały prawdopodobnie miejsce w innym dniu tygodnia Czwartkowy turniej zaczyna się o 18.00.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Jak cos to dzisiaj ma byc stolik chyba od godziny 17

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    ja tez chcialem pogratulowac frekwencji
    az sie chyba sam objawie jutro na turnieju

    co do regulaminu to fakt nie wazne jaka punktacja - zgadzam sie ze jezeli byla wystawiona iles tam tygodni wczesniej to wszyscy mogli zareagowac

    a tak na marginesie to o ironio z tego co widze najbardziej reaguja ci ktorzy nie graja (pajak, kamil, c00lf0n) byc moze to wynika tylko i wylacznie z checi pomocy - chce w to wierzyc - i nie byl to upierdliwy komentarz tylko delikatny off topic

    powodzenia pepis

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    och oczywiscie ze chcialem tylko dokopac i skrytkowac, bo zawsze tak robie kiedy sie dzieje cos dobrego w ramach popularyzacji pokera szczegolnie w tarnonwie, z tego przeciez jestem znany. mowie o tym bo gralem w lidze z takim systemem punktacji i wiem jak zawsze wygladala gra w drugiej polowie sezonui jak to goscie ktorzy nie zajmowali miejsca platnego, nie mowiac juz o zwyciestwie, wygrywali ligi. i oczywiscie ze jestem przeciwny zmianie regulaminu w trakcie rtozgrywek. zwracam uwage na to zeby pomyslec o tym pozniej. a wczesniej nie powiedzialem bo szczerze nie interesowal mnie ten regulamin i go nie czytalem.