Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez Klammerhead
    BTW do Blachy 2 rocka i innych przekonanych o wyzszosci strategii nad szczesciem to ten post nalezy traktowac z przymruzeniem oka chociaz jak sie teraz zaczynam nad tym zastanawiac to to zaczyna miec sens, jest duzo przypadkow wygrywania szczescia ze strategia
    I to właśnie nazywa się rachunkiem prawdopodobieństwa. Proponuję się zaznajomić z tym terminem, to pomoże "nieco" inaczej spojrzeć na powyższą dyskusję.

    Sting

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    20
    Jezeli chodzi o rachunek prawdopodobienstwa to wybor miejsca ma OGROMNE znaczenie .Bo jezeli zajmiesz dobre miejsce to bedziesz mial dobre karty.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Od jakis 5 miesiecy nie gralem zadnego freerolla wiec nie wiem czy mnie z kims nie pomyliles. A ze moja strategia przynosi marne efekty to inna sprawa.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    miejsca są ważne,strategia też,dobra gra tym bardziej,ale jeżeli bedziesz grał świetnie,niepopełniał żadnych błędów,wykożystywal ułamkową przewage itd,i natkniesz się na gościa z fartem ,zapomnij że co kolwiek ugrasz(jeden raz w życiu mi się to przydażyło,przegralem do gostka 7 buy inów,pomimo tego że gralem naprawde dobrze i ciężko mi było cokolwiek sobie zażucić,choć byłem na tilciepare przykładów mam AA gram agresywnie gość gra za mojego all ina i na river łapie seta,mam KK gość J4 na flopie łapie J przebija moje podbicier do all ina ,turn J,mam seta 10 na flopie jedna karta pik i dwie karo 10 najwyzsza,gość udeża all ina ma TAdwa piki,turn pik river pik,i tak bylo bez końca,po ostatnim układzie dalem sobie spokój,napisalem ze nie da sie z nim wygrac podziekowałem za gre i poszedłem na inny stolik a ostatni układ był już totalnym przegięciem pały,mam nutsowego strighta na flopie podbijam gosc raisuje ja reraise no i gostek za mojego all ina,nie ma jeszczce nic dwie badziewiaste karty w kolorze,jedna do koloru na flopie,oczywiscie turn to jego open flush river to flush
    freerol ????
    wszystko zależy ile osób gra i jak do tego podchodzą,generalnie początek każdego to tylko walka na szczęście
    turnieje za kase???wydawac by sie moglo ludzie grają mądrze i dobrzewczoraj w nocy a wzasadzie dzis nad ranemgralem turniej 14k gwarante na absolucie,koleś z mojego stolika mjał najwiecej żetonów w całym turnieju w chwili gdy odpadałem(moja AdKd&Jd4d jego),gral najgorzej z wszyskich ludzi jakich widzialem w grze w pokera,mjal taki sam fart jak koleś którego opisałem wyżej

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    p.s.
    jeżeli gramy dobrze pomagamy poprostu szczcęsciu i tyle

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    20
    Mam jeszcze osobista refleksje na temat tego rachunku prawdopodobienstwa. Jak to jest ze np w Expekcie strit, full albo czworka trafiaja sie raz na 10 albo wiecej rozdan i przewaznie wygrywa wieksza para, 2 pary albo trojka a w Europokerze w kazdym rozdaniu ktos ma fula strita albo kolor. Gralem tam ostatnio i zawsze mam cos takiego ze jak mam strita a na stole sa 3 karty w tym samym kolorze to moge sobie smialo sfoldowac i nie bawic sie w zadne blefowanie ani strategie bo na bank ktos ma kolor ????????????????????????????

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a slyszales okreslenie fucking suited players??
    btw najlepsza startegia to jej brak

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    klammer: traktuj rzeczy troche z przymruzeniem oka . Jezeli cie urazilem to przepraszam ale rozbiles mnie tym ludzikiem w kapeluszu

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    20
    teraz to sie czuje zazenowany, mam nadzieje ze ja nikogo nie obrazilem ale jesli tak to przepraszam

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    :lol: :lol: :lol: