Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Będę jutro na turnieju. Wezmę kamienie i planszę Zostawię na jakiś czas, mam nadzieję, że się przyda.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Jeśli ktoś chętny na mafię zapraszamy o 18

    Pozdr
    Reb

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Dobry wieczor, nie wiedzialem gdzie umiescic tego posta wiec zdecydowalem ze zrobie to tutaj , generalnie chodzi o to ze w pon. wyprowadzam sie z Poznania i mam takie zapytanie glownie do Seby badz Darka czy dzisiaj dzieje sie cos w RS moze? Chetnie zagralbym sobie cos jeszcze przed wyjazdem oraz podziekowal za gre wszystkim z ktorymi mialem okazje sie w RS spotkac

  4. #24
    Ja osobiscie dzisiaj mogę coś zagrać z okazji pozegnania Mateusza. Osobiscie pisze sie na s&g do 50 buy-in z umiarkowanie w kierunku na szybka strukture.

    Jako że od tego momentu nie bede mial dostepu do kompa, proszę Ciebie Orzelku o kontakt telefoniczny w razie gdyby jakies wydazenie mialo miejsce.

    Mam nadzieje ze mobilizacja bedzie pierwszorzedna i do godziny 20 uzbiera sie przynajmniej te szesc osob ktore z przyjemnoscia zagra.

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ja o 1930 bede w klubie Na pewno coś zmajstrujemy!

    Pozdr
    Reb

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    Witajcie,
    a ja mam pytanie - chcielismy dzis odwiedzic klub, po pelnym nadziei poszukiwaniu trafilismy pod domofon ale nikt nie odpowiedzial
    Kiedy klub dziala? Jak to wyglada z terminami? Z teog co widze czwartki nadal aktualne - co z reszta dni? Czy moglby ktos wyjasnic jak to obecnie wyglada? bo mam szum informacyjny z tych wszystkich postow na forum..

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Witam Plexi. Dzisiaj rzeczywiście było zamknięte. Proponuję spróbować międy poniedziałkiem a czwartkiem, wtedy na pewno ktoś będzie na miejscu. Z powodu wakacji frekwencja jest nieco zmniejszona dlatego w weekendy jest otwartę wówczas gdy kilku z klubowiczów wyrazi chęć przyjścia poprzez forum, pw, lub telefonicznie.
    Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    Dzieki za odpowiedz - zajrzymy na pewno Jesli we torek jest turniej to bedziemy we wtorek (dwie sztuki) ale poniewaz to premiera to na razie nie wpisujcie, bedziemy kibicowac

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    Aha, jesli chodzi o nr telefonu do Was to wlasnie nie moge nigdzie zadnego znalezc...