Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Sharkscope HUD

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    Witam,
    zastanawiam sie nad kupnem subskrypcji na sharkscope. Stad pytanie: czy warto?
    Jak na wasze decyzje wplywa taka a nie inna charakterystyka przeciwnika? Na przyklad: Jak zmienia sie zakres pushowania i callowania w fazie push/fold w zaleznosci od gracza?

    Dziekuje za odpowiedzi,
    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Jeśli chodzi o sam sharcscope to od dłuższego czasu jest to jedyne "wspomaganie" jakiego używam.
    Tego w jaki sposób reagować na zagrania gracza, to dłuższa historia, ale chodzi tu nie tylko o zakresy push/fold, ale o np. większą uwagę na inne błędy - np. na limpowanie średnich układów na wysokich blindach itp. Same wyniki gracza też nie mówią wszystkiego o jego sposobie gry - one dają tylko wyobrażenie o tym sposobie. Np. jeśli mam nieznanego gracza, który wg SS jest fishem, który gra rrai na mój raise z AK albo JJ, to będę skłaniał się do sprawdzenia - gdyby był wygrywającym graczem, to przeważnie zrobię instafold.

    Inna sprawa to sam HUD - póki co, dla mnie brakuje mu jednej bardzo ważnej rzeczy: opcji sprawdzania statystyk tylko dla graczy, dla których nie były sprawdzane w ciągu ostatnich x godzin/turniejów. Jeśli grasz dużo, to zwykle i tak na wszystkich stołach masz 5-6 regów i nie ma sensu na nich tracić wyszukiwań - 500/dzień, to tylko 50 turniejów STT (a jeszcze mniej, jeśli chciałbyś poszukać jakichś innych rzeczy). Ja mam subskrypcję na 150/dzień i przy "ręcznym" wyszukiwaniu wystarcza w zupełności. Chociaż brakuje mi możliwości zrobienia tego automatycznie i wyświetlenia na stoliku, to jednak brak blokowania wyszukiwania dla graczy wg jakiegoś kryterium jednak przeważa.

    pozdro,
    wooysiah

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Spróbuj zassać najpierw Tournament Sharka. Jest 7 dniowy trial. Potem program kosztuje 50$ lub 7,99 miesięcznie.
    Bazy danych Sharkscoopa i TS nieznacznie się różnią. Support napisał mi, że chodzi o filtry (cokolwiek to nie znaczy). Napisałem do nich także maila, że gram na dwóch komputerach i przysłali mi drugą licencję za free. Wiem, że kilka osób miało problemy z jego odpaleniem ale myślę, że warto chociaż spróbować.

    Online Poker Player Rankings & Poker Player Tournament Statistics with Tournament Shark

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    35
    sharkscope ze 150 wyszukiwaniami dziennie w zupełności wystarcza. Ja natomiast używam już tournament sharka. Jest tańszy, lepszy niż wersja hud sharkscopa(chociaż też jest taka dostępna). Problemy, o których mówi erbi (chyba Tobie mówiłem o tym na tunieju w Mikołowie), to sprawa ustawienia na roomie języka angielskiego. Bez tego Tournament Shark nie pójdzie.
    Fakt, że TS nie jest tak dokładny jak sharkscope ale być może właśnie po ustawieniu odpowiednim filtrów poprawi się to. Bardzo mi odpowiada sposób w jaki się TS wyświetla oraz podanie informacji na którym etapie turnieju dany gracz odpada. Ponadto mamy podział na turnieje MTT, SNG i HU
    Ostatnio edytowane przez tomp ; 03-06-2009 o 09:45

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    ongame lubilem strasznie za ss huda ktory nad nickiem od razu wyswietla z kim gramy, nie uzywasz?

    rado (na imprezie u bleighta) hehehe

  6. #6
    Apropos SS HUD, nie ma ktoś problemu na ps z błędnym wyświetlaniem danych?
    konkretnie chodzi o to że statystyki są wyświetlane nie nad tym graczem nad którym wyświetlane być powinny, zna ktoś przyczyny i sposób rozwiązania tej sprawy?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Cytat Zamieszczone przez Bleight Zobacz posta
    ongame lubilem strasznie za ss huda ktory nad nickiem od razu wyswietla z kim gramy, nie uzywasz?

    rado (na imprezie u bleighta) hehehe
    Mnie pytasz?
    No właśnie kiedyś im (ss) napisałem, że jak zrobią taki feature, żeby np nie wyszukiwało graczy wyszukanych w ciągu x czasu, to kupię, ale póki co tego nie zrobili.

    a tak w ogóle, to wcześnie zaczynasz imprezy :P

    pozdro

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez varnapl Zobacz posta
    Apropos SS HUD, nie ma ktoś problemu na ps z błędnym wyświetlaniem danych?
    mozna na ps uzywac ss huda?

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Na PS nie mozna uzywac SS. Osobiscie uzywam HUD'a na Ongame. Warto znac statystyki ludzi, z ktorymi sie gra - chociazby po to, zeby wiedziec czy oplaca nam sie grac
    Program zawiera jeszcze sporo bledow i czasami sie sypie ale sa czeste aktualizacje i widze, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku.

  10. #10
    osobiscie nie polecam
    ten SShud nie jest zbyt stabilny jesli chodzi o multitabling + HM
    nie wiem jak na innych roomach ale na FT kilka razy uzylem i odstawilem bo po prostu mi zawadzal i bodajze stoly sie nie najlepiej popup'owaly
    w ogole po co mi wiedziec o przypadkowej osobie czy jest winem/loosem skoro nastepna gre zagramy pewnie za rok
    dlatego jesli gram z kims kilkadziesiat gier dziennie to odrazu go rozpoznaje jako rega i wtedy daje mu zielona kropke jesli winner lub czerwona jesli looser
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 04-06-2009 o 02:00