Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Sharkscope HUD

  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Wczoraj podczas gry live przyjalem maly zaklad:

    Czy jest opcja kasowania/resetowania wynikow z sng (np. ze starsow) na sharkscopie?

    Powiedzialem, ze nie ma takiej opcji.

    Mam racje?


    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    No to muszę Cię zmartwić
    Można sobie albo zablokować nicka (wtedy widać tylko ilość gier i roi), albo go zresetować (ukrywa wyniki sprzed resetu). Oczywiście dowolnie kasować sobie nie można wybranych turków . Obie operacje są odwracalne.

    pozdro,
    wooysiah

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Wiem, ze mozna blokowac. Ale resetowac?


    "Data Removal Policy: You may click here entering the username(s)/network(s) you wish to be removed and your data will be made inaccessible to all users. Prior to April 8th, 2009 the policy was that paying subscribers were still be able to see your number of games played along with your average ROI %. Therefore paying subscribers who purchased before the new rules were implemented will be grandfathered in using the old rules until their current active subscription expires. Multiple removal requests from the same email address will not be accepted. When 2 people claim a username and disagree on whether the statistics should be blocked, we will ask both users to validate their identity in a poker room chat window."

    Nie znam angielskiego az tak...

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Hmm... znalazlem, chyba jednak mozna

    Ale tak na logike, gdybym gral Heads Upy i bylbym wygrywajacym graczem to kasowalbym wyniki co jakis czas... Bo po co maja wiedziec z kim graja...

    Edit: znalazlem nawet nicka po "resecie" przy ktorym widnieje "ikonka" z data resetu. Wiec w zasadzie juz samo to jest lekko podejrzane wiec moja teoria do graczy HU-wych ch.. warta
    Ostatnio edytowane przez som ; 05-06-2009 o 10:07

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Spotykam graczy np. z roi -8% przy probce ponad 2k sng z ukrytymi statystykami To jest dopiero zabawne

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja się kiedyś zastanawiałem nad tym, czy to możliwe, że jakiś dobry gracz specjalnie nawpierdziela na sitach 1-5$, żeby mieć takie "solidne" roi dla zmyłki