Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Czy gracie tutaj na flopie lub turnie o stacki? Bije nas tylko set, lub slowplayowane AK.

    Na riverze zrobiłem calla po wykorzystaniu całego time banku. Kurwa mogła być tylko jedna kombinacja rąk którą reprezentował i liczyłem, że chce mnie wydymać z puli po tym jak jego CR i turn bet nie zadziałały. Jaki jestem głupi. Spadek na 25NL i 3BI w plecy dzisiaj (2 coolery)
    SB: $24 (96 bb)
    BB: $5.40 (21.6 bb)
    CO: $21.70 (86.8 bb)
    Hero (BTN): $25 (100 bb)

    Pre-Flop: Hero is BTN with
    CO folds, Hero raises to $0.85, SB calls $0.75, BB folds

    Flop: ($1.95) (2 players)
    SB checks, Hero bets $1, SB raises to $2, Hero calls $1

    Turn: ($5.95) (2 players)
    SB bets $2.50, Hero calls $2.50

    River: ($10.95) (2 players)
    SB bets $18.65 and is all-in, Hero calls $18.65

    Results:

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Tu jest o tyle łatwy fold, że flop jest w "tęczy" i jego check-raise na tym flopie wygląda dosyć mocno. Ok przegrywamy z AK i setami, ale pytanie z czym wygrywamy? Pozostaje tylko KJ, bo KT złapało dwie pary na turnie. Ale czy KJ tak agresywnie by grał? Na flopie bym sprawdził jego min-raisa. Na turn już odpuszczam, bo przeciwnik nie odpuszcza.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    duzo fiszy tak blefuje na riverze missed drawy
    w zwiazku z tym ze nie bylo tutaj zadnego drawa ja folduje RIVER

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    odrazu postawilem go na skompletowanego flusha... nie bylo zadnych missed drawow wiec raczej latwy fold na river...
    Ostatnio edytowane przez maddog ; 02-06-2009 o 22:22

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    izi fold imo (nie nie klikalem spoilera)

    fold na river ofc.
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 02-06-2009 o 22:42

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Tu jest o tyle łatwy fold, że flop jest w "tęczy" i jego check-raise na tym flopie wygląda dosyć mocno. Ok przegrywamy z AK i setami, ale pytanie z czym wygrywamy? Pozostaje tylko KJ, bo KT złapało dwie pary na turnie. Ale czy KJ tak agresywnie by grał? Na flopie bym sprawdził jego min-raisa. Na turn już odpuszczam, bo przeciwnik nie odpuszcza.
    Tak na river to jest fold. Poprostu zamotałem się na 29 poziomie myślenia i uznałem, że chce mnie wywalić z rozdania z TP no kicker.

    Ale odpuszczanie na turnie do tak małego beta to chyba przesada.

    Po rozdaniu myślałem, że trzeba było reraisować flopa i na turnie się stackować.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jak pograłem trochę na NL25 to nauczyłem się nie callować na riverze overbetów / allinów do małej puli z dupy To są typowe zagrania donków z czymś mocnym. I dlatego fold.

    A na wcześniejszych streetach bym zagrał tak samo. Donki lubią sobie czasem zagrać miniraise i nie widzę powodu żeby odrazu spierdalać, bo inaczej będą nas tak często wypierdalać z puli minimalnym kosztem.

    Ale 3bet/ allin na flopie to jakieś nieporozumienie - wyrzucamy wszystkie gorsze ręce i easy oddajemy stack lepszym

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Za dużo myślisz imo jak na stawki do nl100 kiedy za dużo kombnuję na mikro mam dałnswinga.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez easygracz Zobacz posta
    Za dużo myślisz imo jak na stawki do nl100 kiedy za dużo kombnuję na mikro mam dałnswinga.
    Zgadzam się. Mam do tego tendencje i potem tak się kończy. Tutaj to też był tilt. Poprostu nie wytrzymałem jak przez godzinę typek z VPIP 40 mnie outdrawuje.

    A najlepsze, że tutaj dopiero po 2 dniach zauważyłem, że miał AK. W rozdaniu zobaczyłem K4 i mnie to mega wkurw..., że z czymś takim mnie outdrawował.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Na riverze powinieneś był to zrzucić, bo musiałby tak grać z kompletnym powietrzem od samego początku. Z drugiej strony fold na turnie, przy takich oddsach, uważam za spory błąd. Zwłaszcza, że przy takiej dziwnej linii wszystkie króle są w jego zasięgu.