Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    ja jestem z bemowa i chętnie bym jakies cash zagrał tylko oczywiscie trzeba by było jakies miejsce załatwic ustalic stawke i dogadac termin. tylko ze od poniedziałku juz mnie nie ma.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Ja moge wziac zebrac z dwoch kumpli. Gralibysmy w jednej z knajp centrum nowego bemowa. Nie mamy specjalnego doswiadczenia w grze na zywo, ja czasami na pokerstars pogram, ale w sumie to wszystko, dlatego stawki poki co pewnie bysmy ustalili niewielkie (max 50zl?).

    Mozemy zagrac np. w piatek?

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    spoko moje cale doswiadczenie w grze live to 2 turnieje na WLP więc tez nie wielkie. a to miejsce to tak dokładniej gdzie ? i czy juz jest dogadane ze będzie jakis stolik

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Moge szybko dogadac i kumpli zdzwonic, czy beda mieli ochote i czas. Centrum handlowe nowe bemowo. Kolo carrefoura.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    tak,tak wiem tylko tam jest sporo pubów barów knajp

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    no jak beda chetni, to ustalimy, musze jeszcze z Leszkiem (wlasciciel) pogadac, ale mysle, ze nie bedzie problemu. Odleglosc niewielka - pytanie,c zy zbierzemy min. 6 osob (tak chyba najlepiej?)

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    najlepiej to by było z 8/9 ale z 6 tez mozna fajnie pograc ale z tym moze byc problem.

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez majki_ Zobacz posta
    ...dlatego stawki poki co pewnie bysmy ustalili niewielkie (max 50zl?).

    Mozemy zagrac np. w piatek?
    A co Wy chcecie konkretnie grać z max 50zł? Cashówkę? - to jaki blind przewidujecie?

    Czarek Ty to się nie udzielaj, jak wypierdzielasz z Wawy na 2 czy tam trzy tygodnie jak mówiłeś..
    Jak będziesz wiedział, że będziesz, to wtedy możesz się ustawiać

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Iktor - a co, za mała kwota Twoim zdaniem?
    Co za różnica, czy 5 zł, 50 czy 500? Zawsze da się to jakoś rozdystrybuować na żetony.
    Tak jak gdzieś pisałem - jestem raczkujący i na żywo jeszcze nie grałem, ale chyba dla gracza w grze fun jest najbardziej istotne, że do puli dokłada np. 20% żetonów, które miał na wejściu do gry, a nie 10 czy 100 zł?

    Oczywiście wszelkie sugestie odnośnie tego jakie powinny być blindy, etc. mile widziane, ale myślałem, że tutaj ustalimy czy są chętni oraz miejsce, a pozostałe rzeczy można ustalić niezależnie lub na miejscu, prawda?

    Intuicyjnie myślę, że blindy byłyby przy kwocie 50zł 0.10/0.20 albo 0.15/0.30, ale może się mylę....

    No i pytanie nowego - 'Cashowka' tzn? Gra o kasę, czy gra z wykorzystaniem (fizycznie) kasy?

    A Czarek - no cóż, jak napisał - jedzie dopiero w weekend, więc jakie przeciwwskazanie, żeby sobie pyknąć wcześniej?

    M.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    28
    A to widzisz mamy sprzeczne informacje, bo myślałem że Czaro wyjeżdza wcześniej - może coś źle zrozumiałem przez telefon.

    Cashówka - czyli po prostu zwykła gra a nie np. turniej.

    Generalnie jestem przyzwyczajony do gry na blindach 1/1 lub 1/2..
    Ale z chęcią zajrzę jak się umówi konkretny termin, godzinę i miejsce na te blindy 0,10/0,20 czy tam 0,15/0,30 - dla mnie to będzie gra superfun czyli dawcę na stoliku będziecie mieć od razu

    Jak coś ustalicie, to albo się dowiem przez forum, albo Czarek mi da info z pewnością, więc ja jestem bankowo.