Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
  1. #11
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    14
    24go proponuję jednak do tego DESEO (DESEO KLUB) sie wybrać na cashówkę.
    Piszcie tutaj kto jest zainteresowany to będe dodawał na listę
    Co do stawek ustalimy już na miejscu (będzie można na róznych stolikach ustalić różne stawki).
    Oprócz pokerka będzie można sobie popykać na xBoxie albo PS III (jest nawet gitarka to mettalica guitar hero )

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    14
    W sumie można wpaść do deseo w tym tygodniu od godziny 17 do 20 (przed imprezą) więc może np. w środę byśmy się ustawili tak na te 3 godzinki ?

  3. #13
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    14
    Dziś/Jutro można wpaść do deseo, na jutro jest już zapisane trochę osób także będzie z kim pograć.

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    22
    Ustawka udana. szkoda ze musiałem wczesniej isc (kierowca się spłukał). Mam nadzieję, że niedługo powtórzymy granie

  5. #15
    odemnie 3 osoby na srode... (wtorek?)

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    A w piątek/sobotę nie gracie?

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa/Radom
    Posty
    5
    Czytajac ostatni wpis Kartki na PT mam pytanie co do tego DESEO. Czy da sie tam pograc ? Bo nie chcialbym przyjsc i od razu dostac zawalu. Poza tym na stronie napisali ze jest jakas przerwa wiec czy mimo przerwy jest gra ?

  8. #18
    klub ma urlop wiec gry nie ma

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    27
    dobrze wiedziec bo dzis tam podjechalem zeby sprawdzic czy otwarte a tu klapa. Zamkniete na 4 spusty

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Ja tam mam żetony jakby co - na żywo jeszcze nie grałem co prawda, ale na jakiś niskich stawkach (0.10/0.20) chętnie bym pograł. KArty są, żetony są, tak naprawdę nie ma więc tylko chętnych i miejsca, ale myślę, że przy mniejszej ilości osób (6-8) moglibyśmy w zaprzyjaźnionej knajpce na bemowie np. (centrum handlowe nowe bemowo), tylko tam nie tolerujacym dym, moze przeszkadzac...