Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60
  1. #31
    Skoro nie ma żadnej informacji, znaczy że o to samo co w czerwcu

  2. #32
    W lipcu niestety jeszcze jest to samo co w czerwcu.

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    xx
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 02-08-2009 o 13:34

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A w sierpniu są nowe nagrody czy znowu te same?

  5. #35
    W ostatni weekend była zmiana czasu i obecnie turnieje z Diwizji 1 rozpoczynają się o 18:00. Dla mnie to jest niestety za wcześnie. Z tego co wiem zmiana czasu odbyła się we wszystkich krajach biorących udział w lidze więc może istnieje opcja przywrócenia poprzednich godzin rozpoczęcia turniejów?

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A jak ta liga wygląda teraz, nagrody dalej bez zmian ?

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4
    Nie moge tego znalezc :/

  8. #38
    Totoryl na wschodzie bez zmian czyli jak było tak jest (poza zmianą godzin o której wcześniej pisałem). Zresztą gdyby miało się coś zmienić to przedstawiciele PS na forum pewnie by nas poinformowali o tym fakcie

    Mumia2009 szukaj w turniejach regionalnych. Turnieje na 29.10 dla wszystkich trzech dywizji są widoczne.
    Natomiast jeżeli miałeś na myśli informacje na portalu PS to rzeczywiście jest to chyba mocno ukryte i niewidoczne w bieżących promocjach. Szczegóły tutaj: http://www.pokerstars.pl/poker/promotions/eepl/
    Ostatnio edytowane przez Czytelnik ; 28-10-2009 o 22:11

  9. #39
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    PokerStars ? Eastern European Poker League ? Rankingi miesięczne

    Dla wielu użytkowników tego forum może to być śmieszne, ale mnie (początkującego gracza) cieszy zwycięstwo.

  10. #40

    Od lutego zmienia się sposób funkcjonowania Eastern European Poker League. Tak jak wcześniej, jest ona podzielona na 3 dywizje, ale obniżono wpisowe w dywizjach za pieniądze. Obecnie wpisowe wynosi: $2, $0,10 oraz 2000 wirtualnych żetonów. Punktacja przyznawana za zajęcie płatnych miejsc pozostaje bez zmian:


    Na koniec każdego miesiąca najlepsza 50 z każdej dywizji otrzyma nagrody pieniężne wg nowego podziału:


    Najlepsi gracze z trzech dywizji: top 50 z dywizji 1, top 30 z dywizji 2 i top 20 z dywizji 3 będą mogli wziąć udział w comiesięcznym turnieju $1.000 Play-Off.

    Turnieje rozgrywane będą wg poniższego schematu:


    Wszystkie turnieje ligowe EEPL znaleźć można w zakładce „Turnieje” - „Lokalne”.