Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Chyba nie... 27 miejsc płatnych było. Jakbyś był 27 dostałbyś 5 punktów, poniżej tego 1.

    Edit: Ok, nvm .

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    info bylo troche pozno bo info dzis a turek tez dzis....

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    właśnie chyba nigdzie

  4. #14
    spokojnie panowie niech sie rozkręci. Jakiś czas temu wszyscy kwiczeli żeby liga była. No to jest. Dobrze że nie tylko dla Polaków, bo patrząc na dzisiejszą frekwencję w dywizji 1 to by chyba kilka osób grało. Co dziwi, bo taki malemen też za 5$ tylko dla Polaków jest z 500 osób

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    spokojnie panowie niech sie rozkręci. Jakiś czas temu wszyscy kwiczeli żeby liga była. No to jest. Dobrze że nie tylko dla Polaków, bo patrząc na dzisiejszą frekwencję w dywizji 1 to by chyba kilka osób grało. Co dziwi, bo taki malemen też za 5$ tylko dla Polaków jest z 500 osób
    Taka mała frekwencja jest spowodowana brakiem reklamy dla EE league. Malemen miał reklame prawie miesiąc wcześniej a 6h przed rozpoczęciem EE league nikt w saporcie nie umiał mi odpowiedziec na pytanie co to jest i o co w tym chodzi. Ale i tak szybko się rozkręci ale potrzebne beda dodatkowe nagrody. Bo nie oszukujmy się 300$ za pierwsze miejsce za cały miesiąc gry ? Na konkurencyjnym portalu w lidze gdzie buy in wynosi 1,2,3 i 4 darmowe turnieje są za pierwsze miejsce jest 1000E.

  6. #16
    No. Marne te nagrody. Nie za bardzo motywują. Podwyższyłbym tez zdecydowanie wpisowe do I ligi do $20+.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Marna liga ,marne nagrody,marni gracze...Skusiłem się na grę ,żeby wesprzeć nowy projekt choc nie jest on nawet namiastką tego czego bym oczekiwał i oczywiście odpadam po tym jak fish sprawdza mojego ai 3beta z KK majac jedynie pare 88 i oczywiście w nagrode zostaje obdarowany 8 na flopie, no ale czego można się spodziewać po graczach w turnieju za $5...Cały czas mam nadzieje ,że kiedyś doczekamy się ligii z prawdziwego zdarzenia.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    Czy wszystkie wyniki liczą sie do generalki ?

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    mnie się wydaje ze raczej tak

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Jest już gdzieś aktualna tabela?