Zobacz wyniki ankiety: Za jakim jestes wpisowym?

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 20 PLN

    14 30.43%
  • 30 PLN

    2 4.35%
  • 40PLN

    4 8.70%
  • 50 PLN

    7 15.22%
  • 60 PLN

    2 4.35%
  • 70 PLN

    2 4.35%
  • 80 PLN

    3 6.52%
  • 90 PLN

    0 0%
  • 100 PLN

    4 8.70%
  • 150 PLN

    8 17.39%
Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 201 do 207 z 207
  1. #201
    Zapraszam na II sezon Gliwickiej Ligi Pokera by i4poker.com

    http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/1...-sezon-ii.html

    Pozdrawiam
    Lukasz

  2. #202
    Doceniam wasze obawy związane z organizacją dwoch turniejów i obawy związane z podzialem osob przychodzacych na turniej ale myśle ze bedzie to dobry pomysł.Panowie poiedzialkowy Poker Vip Chellenge jest kierowany do nas forumowiczów , osob które grają w pokera na pieniądze i o pieniadze, kierowany jest do tych co uczestniczyli w I edycji Gliwickiej Ligi Pokera zaś czawrtkowa II edycja GLP bedzie kierowana do ludzie początkujacych dopiero co wchodzacych w pokerowe kregi, turnirj ten bedzie szeroko reklamowany na Politechnice i Mieście i mam nadzieje ze ściagnie tych co niechcą wydawac na samym poczatku wielkich pieniedzy a patrzą aby duzo pograć i przy okazji zgarnać jakiś pucharek. Mysle też ze są też osoby z gliwic i okolic którzy chcą więcej niz raz w tygodniu grać w turnieju a nie mają mozliwości lub czasu jezdzić do Katowic, Sosnowca lub Opola czy Bielska. Jeżeli bedzie to co piszecie to powrócimy do organizacji tylko jednego turnieju, narazie sprawdzmy cos nowego.

    Pozdrawiam Robert

  3. #203
    Ok. Zobaczymy jak to wyjdzie.

    Punkty za poszczególny turniej beda przyznawane tak samo jak ostatnio? Pytam, bo jeśli jest taka potrzeba mogę prowadzić Rankingi.

    Będziesz mi wysyłał wyniki na bieząco po turnieju Robert?

  4. #204
    Dokladnie tak samo jak w poprzedniej edycji.

  5. #205
    Spox, dobrze wiedziec

  6. #206
    sa cos te wyniki? ;] to rozpoczne ranking nowy.

  7. #207
    Przeniscie sie na nowy watek z dyskusjami,ok?