Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 118

Wątek: Da Vinci Club

  1. #61
    Dodam, że w zasadzie jedynym sposobem zagrania w eliminacji live w Szczecinie, 3 października są eliminacje online na EverestPoker, jednak dla tych, którzy próbowali i się nie udało organizowane są satelitki live tuż przed turniejem. O godz.12.00 Sit&go (turbo!)na miejscu gry. Sit&go'ów może być 6, z każdego - zwycięzca zagra w turnieju głównym.
    this

  2. #62
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    ok, i wszystko jasne, dzieki morss11

    dajcie tez ostatecznie znac czy na gorze, czy na dole trzeba sie stawci aby zagrac sitado turnieju glownego

    Mors mozesz mnie zapisac, ja na sitgo bede na pewno,

  3. #63
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Gramy u góry w restauracji

  4. #64
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !!
    Dziś piątek !!!
    Gramy!!!
    Start o 19 !!!

  5. #65
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    ja wpadne

  6. #66
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    117
    Witam. Ile sie idzie mniej wiecej z PKP glownego do Da Vinci???
    Albo jakim tramwajem mozna dojechac z pkp??? Z gory dzieki

  7. #67
    Co jest ?? Nikt nie chce pomóc chłopakowi, który chce przyjechać do was w gości ???
    Chłopie : z dworca PKP jedziesz dowolnym tramwajem w prawo w kierunku dzielnicy Pomorzany. Wysiadasz na końcowym /pętla/. Z czasów kiedy jeździłem tramwajami to jeździły tam linie nr 2 i nr 6. I chyba tak zostało. Jak wysiądziesz na pętli to dajesz z kamasza jeszcze ok. 300=400 m ulicą Budziszyńską... dochodzisz do Gnieźnieńskiej ... i tam szukaj w takim kompleksie po lewej. Tu masz mapkę od pętli : Interaktywny Plan Miasta Szczecin GIS - zasoby mapowe Urzędu Miasta Szczecin
    No... i ograj ich ))))

  8. #68
    Opsss... linie 3 i 6 !!! I na pieszo nie kombinuj... bo musiałbyś już wyjść )

  9. #69
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    117
    Hehe dzieki bardzo

  10. #70
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    przyjade dzis przed 12 na te sity choc nigdzie na necie nie znalazlem zapisow. troche to dziwne i nie berdzo zrozumiale