Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 118

Wątek: Da Vinci Club

  1. #41
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    i co gracie tam Panowie? planujecie jakis cash?

  2. #42
    Też rozglądam się za jakimś stołem cashowym na dzisiejszą noc.

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Jak słyszę ,nie było zle !!! Były dwa stoły turniejowe {pełne}, nazbierało się 1000 na nagrody a póznij po turnieju zrobiło się dwa stoły casha!! Super !! Myślę że w kolejny piątek będzie nas jeszcze więcej . Ja już też będę{nareszcie}
    Pozdrawiam

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Cześć!!
    Jutro gramy !!Zbiórka 0 18,30 !!
    Mam nadzieję że będą pełne trzy stoły {min} !!!!
    Zapraszam i pozdrawiam

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Nie wiem czy wiecie , że 3.10.2009 w Da Vinci odbędzie się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Everest Poker. Finał odbędzie się 17-19 grudnia w Krakowie ,przewidywana pula to 200000 PLN , Wszyscy gracze z Polski, od początkujących do zawodowców, mogą wziąć udział w seri turniejów organizowanych przez Poker Everest. Więcej wiadomości jak szczegóły :Mistrzostwa Polski Everest Poker ? qualify live or online at Everest Poker

  6. #46
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Dodam, że w zasadzie jedynym sposobem zagrania w eliminacji live w Szczecinie, 3 października są eliminacje online na EverestPoker, jednak dla tych, którzy próbowali i się nie udało organizowane są satelitki live tuż przed turniejem. O godz.12.00 Sit&go (turbo!)na miejscu gry. Sit&go'ów może być 6, z każdego - zwycięzca zagra w turnieju głównym.

  7. #47
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez morss11 Zobacz posta
    Nie wiem czy wiecie , że 3.10.2009 w Da Vinci odbędzie się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Everest Poker. Finał odbędzie się 17-19 grudnia w Krakowie ,przewidywana pula to 200000 PLN , Wszyscy gracze z Polski, od początkujących do zawodowców, mogą wziąć udział w seri turniejów organizowanych przez Poker Everest. Więcej wiadomości jak szczegóły :Mistrzostwa Polski Everest Poker ? qualify live or online at Everest Poker
    serio ? a tam wszyscy sie pomieszca, na 1 turnieju w klubie po bylej Lokomotywie, bylo duzo stolow

    to potwierdzone ?

    rejestracja poprzez soft Everestu ?

  8. #48
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Czyli każdy będzie mógł zagrać te eliminacje w Da Vinci ? Wystarczy mieć konto na Everscie czy jak ? Najpierw piszecie że tylko online a potem że będą jeszcze live...

  9. #49
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Morss mam nadzieje, ze te eliminacje nie odbeda sie na dole a na gorze? Bo jezeli na dole to chyba troche zartujecie? zreszta z tego co wiem to Everest dostarcza stoly wiec chyba musi byc na gorze?

  10. #50
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Dobrze myślisz , planujemy rozstawić stoły na górze , a jak będzie potrzeba to dół też będzie czynny .