Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64
  1. #11
    Miło mi poinformować, że gracz reprezentujący Expekt.com - Byniolus - awansował do drugiego dnia. Trzymajcie kciuki.
    Pozdrawiam
    Paweł

  2. #12
    a cos wiecej, jaki stack, jak gral?!

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    lol ten żenujący prostak bije rekordy wieśniactwa
    Typ, który zrobił dobre zianie i zapewnił ładny widok wprowadzających go dupeczek jest wieśniakiem. Ale za to łysiejący konus, który wyzywa kogoś od matkojebców jest cool? :/

  4. #14
    Ze stackiem 19,825 awansował do dnia drugiego także Thiron grający w naszych barwach.

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    ciężko ostatnio znaleźć Twoją wypowiedź nie zawierająca wulgaryzmów.
    aż z ciekawości sprawdziłem, bo już pomyślałem, że może ciskam przekleństwami na prawo i lewo sam o tym nie zdając sobie sprawy

    no i wychodzi na to, że ostatniego wulgaryzmu użyłem 24 posty temu

    rozumiem, że po tym jak śmiałem wyrazić się niepochlebnie o Twoim idolu, usiłowałeś się na siłę jakoś odgryźć, ale mogłeś się lepiej postarać i zrobić to mniej nieudolnie

  6. #16
    Flickr: ParadisePoker's Photostream

    Zdjęcia ekipy Paradise z Main Eventu.

  7. #17
    Rafał "Thiron" niestety odpadł w dniu 2A.

    Najpierw z parą dziesiątek stracił prawie cały stack - zostało mu 2700, ale udało mu się odbudować do 25,000. Chwilę później znowu z parą dziesiątek zagrał allin preflop i został sprawdzony przez AK, as na flopie i turn i river nie przyniosły pomocy i nasz gracz żegna się z turniejem.

    Dodam, że był to pierwszy turniej live Rafała - gg!

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    No to było niezłe naprawdę, zwłaszcza jak na początek dnia (2A):

    On one of the very first hands of the day, Mark Landgraf was crushed in dramatic fashion. According to Landgraf, this is how the hand went down. Landgraf's opponent, Alexander Yaroshetskiy, raised to 1,200 preflop and Landgraf called. The flop came down

    Yaroshetskiy bet 5,000 into Landgraf and he called. The turn added another lady to the party with the

    Yaroshetskiy fired out 10,000 and Landgraf called. The river brought the

    and Yaroshetskiy bet a hefty 20,000. Landgraf shoved and his opponent snap-called. Landgraf was happy to roll over

    for quad queens. Yaroshetskiy however, was holding a superior hand,

    for the royal flush. The table erupted and one player even fell back out of his chair as he was leaning back in it. Yaroshetskiy is now up to 240,000 and Landgraf dropped all the way to 15,000.


    Nie ma to jak dobry badbicik.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    prawie jak zeszloroczny quad aces vs royal z tym ze tam bylo z obu kart w obu przypadkach
    mmm sweet

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    w tym roku byl juz straight flush vs royal w dni 1B chyba :P