Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Siema
    Tak mi wpadło do głowy, że można by zrobić jakiś turniej w formule heads up, bo nie ma czegoś takiego w ofercie żadnej ze ślaskich lig.
    Mógłby to być jeden taki występ, wpisowe proponuję 100zł.

    Dało by radę takie coś zorganizować np. w Garage albo Falconie?
    Byli by chętni?

    palo co Ty na to?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Ja ostatnio o takim turnieju myślałem z miesiąc temu, ale nie napisałem go tutaj na forum, bo wydawał mi się trochę głupi, hmm..

    Gdyby coś takiego powstało, ja się na to piszę.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Zagram

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1
    ja tez sie pisze

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja też bym się pisał Turniej HU w formule SO byłby naprawdę fajnym pomysłem i myślę, że byłoby sporo chętnych na taki turniej

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Robilismy juz takie turnieje.W garage na lowstakes byly kiedys turneije hu. oprocz tego za czasow myslowikiej ligi betsson rowniez. Ja też chętnie zagram.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    jak byla liga niedzielna liga to turnieje heads up czasem byly rozgrywane w ramach ligi highstakes w niedziele w garage i sie zbytnio nie przyjely
    a moze mistrzostwa slaska heads up? wpierw zapisy(wpisowe np 100) mecze do 2 wygranych
    drabinka w ktorej nawet jeden mecz bedzie mozna przegrac i indywidualnie umawiane mecze?
    takie cos na pewno w wielkopolsce grano

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No ja proponuję taką formułę, że losujemy pary jakoś, kartami, albo numerkami, gramy mecze i wygrani dalej losują z kim grają następną rundę, tak aż będzie ostatni HU.
    Tylko do tego potrzeba równą liczbę graczy, tj. 32, 64..
    Bo jak np. będzie 40 osób, to po pierwszej rundzie zostanie 20, po drugiej 10, po trzeciej 5 i jak potem rozegrać czwartą rundę?

    palo ale Tobie chodzi o mecze każdy z każdym? Jeśli tak to ok, jako równoległe mistrzostwa (bo to długo potrwa), ale ja proponuję taki wiesz jednorazowy turniej z wpisowym 100zł, który będzie można rozegrać w ciągu jednego dnia (ew. weekendu).

    Tylko jak rozegrać taki turniej jak będzie np. 39 osób?

    Nigdy nie grałem turniejów HU więc nie wiem jak to wygląda z formułą..

    Myślę że zainteresowanie takim jednym turniejem też było by spore, porównywalne do frekwencji EPG, nawet Arek z Łodzi chce przyjechać
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 27-05-2009 o 11:01

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Kadziel Zobacz posta
    Robilismy juz takie turnieje.W garage na lowstakes byly kiedys turneije hu. oprocz tego za czasow myslowikiej ligi betsson rowniez. Ja też chętnie zagram.
    Kadziel możesz się odezważ na pw bo mam sprawę zwiazaną z turniejem w weekend w Poznaniu

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    No ja proponuję taką formułę, że losujemy pary jakoś, kartami, albo numerkami, gramy mecze i wygrani dalej losują z kim grają następną rundę, tak aż będzie ostatni HU.
    Tylko do tego potrzeba równą liczbę graczy, tj. 32, 64..
    Bo jak np. będzie 40 osób, to po pierwszej rundzie zostanie 20, po drugiej 10, po trzeciej 5 i jak potem rozegrać czwartą rundę?

    palo ale Tobie chodzi o mecze każdy z każdym? Jeśli tak to ok, jako równoległe mistrzostwa (bo to długo potrwa), ale ja proponuję taki wiesz jednorazowy turniej z wpisowym 100zł, który będzie można rozegrać w ciągu jednego dnia (ew. weekendu).

    Tylko jak rozegrać taki turniej jak będzie np. 39 osób?

    Nigdy nie grałem turniejów HU więc nie wiem jak to wygląda z formułą..

    Myślę że zainteresowanie takim jednym turniejem też było by spore, porównywalne do frekwencji EPG, nawet Arek z Łodzi chce przyjechać

    Moim zdaniem jak juz coś robić takiego to coś w stylu Mistrzostw Śląska tak jak mówi Palo. Wpisowe do ustalenia, ale myślę, że 100zł byłoby całkiem ok. Struktura na wzór ostatnich mistrzostw. Czyli drabinka, wygrany gra dalej przegrany odpada jest najlepsza. Wtedy można by to rozłożyć na kilka weekendów i spokojnie do wyłonienia mistrza HU