Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 102

Wątek: ?

  1. #71
    tak, co jak co, ale sng turbo to kmieciowa robota , zeby nie powiedziec syzyfowa

    raisy pozycyjne? allin!
    gra przed flopem? allin!
    gra po flopie? na co czekasz! allin!

    zlapaniem boga za nogi jest zahaczenie sie o coinflipa, albo przynajmniej na dwie "zywe karty", zlapanie dostojnego 80/20 powoduje tylko podskoczenie zoladka do gardla i oczekiwanie na tym bardziej bolesniejsze 5/95
    Ostatnio edytowane przez byczydzien ; 12-10-2009 o 23:26

  2. #72
    za luzno?





    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.4 Tournament, 100/200 Blinds (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (UTG) (t1525)
    Button (t3940)
    SB (t3290)
    BB (t6245)

    Hero's M: 5.08

    Preflop: Hero is UTG with ,
    Hero bets t1525 (All-In), 1 fold, SB calls t1425, 1 fold

    Flop: (t3250) , , (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t3250) (2 players, 1 all-in)

    River: (t3250) (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t3250

    Results:
    SB had , (one pair, Jacks).
    Hero had , (high card, Ace).
    Outcome: SB won t3250









    murek w krainie miniraisow




    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.4 Tournament, 100/200 Blinds (3 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB (t6995)
    Hero (BB) (t3290)
    Button (t4715)

    Hero's M: 10.97

    Preflop: Hero is BB with ,
    Button calls t200, 1 fold, Hero checks

    Flop: (t500) , , (2 players)
    Hero checks, Button bets t200, Hero calls t200

    Turn: (t900) (2 players)
    Hero bets t600, Button raises to t1200, Hero ???









    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.4 Tournament, 10/20 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button (t1260)
    SB (t1480)
    BB (t1360)
    UTG (t1500)
    UTG+1 (t1500)
    MP1 (t1260)
    MP2 (t1500)
    MP3 (t3640)
    Hero (CO) (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is CO with ,
    UTG calls t20, UTG+1 calls t20, 3 folds, Hero bets t100, 1 fold, SB calls t90, BB calls t80, UTG calls t80, UTG+1 calls t80

    Flop: (t500) , , (5 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets t20, UTG+1 calls t20, Hero raises to t340, 2 folds, UTG calls t320, 1 fold

    Turn: (t1200) (2 players)
    UTG bets t1060 (All-In), Hero ...
    Ostatnio edytowane przez byczydzien ; 13-10-2009 o 14:22

  3. #73
    juz chyba wrzucasz do analizy co tylko sie da... wszystko push

  4. #74
    no chyba nie, A5o to najprostszy fold na swiecie, wielu graczy popelnia blad w takim spocie i bubbluja.

    ostatnia reka z AK zalecalbym limpa/folda, szkoda 100 czipsow na nietrafionego flopa albo wjebanie sie na seta/fulla

  5. #75
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    no chyba nie, A5o to najprostszy fold na swiecie, wielu graczy popelnia blad w takim spocie i bubbluja.

    ostatnia reka z AK zalecalbym limpa/folda, szkoda 100 czipsow na nietrafionego flopa albo wjebanie sie na seta/fulla
    pierwszy przypadek easy push, nie wiem na co chcesz niby czekac, hero jest najkrotszy i musi szukac akcji, pechowo trafil na lepsza reke startowa ktora sie utrzymala i tyle;
    drugi easy allin bez historii;
    trzeci to sobie jaja chlopie robisz, limp fold AK z CO ??? szkoda chipsow na wjebanie sie na seta fulla, chlopie co ty tutaj wypisujesz za bzdury? ktos to przeczyta i pomysli ze tak sie gra w sitgo; ja by zalecal zamiast limp/fold wyzszy raise preflop do 150 zetonow, na takim boardzie easy push;
    pozdrawiam

  6. #76
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    no chyba nie, A5o to najprostszy fold na swiecie, wielu graczy popelnia blad w takim spocie i bubbluja.

    ostatnia reka z AK zalecalbym limpa/folda, szkoda 100 czipsow na nietrafionego flopa albo wjebanie sie na seta/fulla
    hahahahaha

  7. #77
    kto gra limp/fold przy 50 BB AK? graja tak ludzie na wyzszych sngo?
    wzywam na potege posępnego czerepu gracza Rado!


    no i jak gracie to A5 UTG...co tu puszujecie?, brakuje mi punktu widzenia, wydaje sie, ze beda probowali mnie wyeliminowac, wiec sprawdza mnie tu z gorszym zakresem, bo sami nic nie ryzykuja


    tego tripsa AK, sprawdzilem, ale tylko i wylacznie dlatego, ze jakby gosc mial tam kolor to by zrobil jakiegos beta za 200-400 na turnie,a nie probowal mnie wygonic z rozdania, walac allina. jakby mial draw, to by pewnie push flopa zrobil, chociaz przy jakichs konkretnych readach jest to pewnie do zrzucenia. Pokazal A3.





    Cytat Zamieszczone przez ginus20 Zobacz posta
    juz chyba wrzucasz do analizy co tylko sie da... wszystko push

    wrzucam te rozdania, przy ktorych myslalem dluzej niz chwile, moze jestem za malo agresywny, moze za duzo kombinuje, a moze to brak obycia, bo wszystko to standard



    to QQ push? glupio tu przegrac z jakims A7, jakbym byl skomitowany to byloby prosciej
    Ostatnio edytowane przez byczydzien ; 14-10-2009 o 09:55

  8. #78
    ja calkiem serio pisalem z tym ak
    trafisz flopa w 30% przypadkow, jak trafisz i nikt nic nie trafi to zgarniasz pule na flopie
    jak nie trafisz to cbet nie wchodzi w gre bo grasz 4-5 waya i kolesie cie sprawdzaja z 3cia para
    jak trafisz flopa to czesto jestes w dupie ze swoim TPTK i przegrywasz stack

    zreszta co ja wam bede tlumaczyl, kazdy gra jak lubi, jak zagracie troche gier to zaczniecie myslec nad graniem konkretnych rak i zdacie sobie sprawe ze ak na 10/20 to zwykly trash hand, nadajacy sie jedynie do stackowania sie preflop na jakiegos open pusha od donka
    kazdy gra co uwaza za oplacalne, ja na 10/20 raisuje tylko jj+


    Cytat Zamieszczone przez byczydzien Zobacz posta
    no i jak gracie to A5 UTG...co tu puszujecie?, brakuje mi punktu widzenia, wydaje sie, ze beda probowali mnie wyeliminowac, wiec sprawdza mnie tu z gorszym zakresem, bo sami nic nie ryzykuja
    Wrzuc sobie ta reke do SNGwiz, dajac jakies luzne range to sie przekonasz zeby to nie byl bubble to z CO jest push na krawedzi oplacalnosci, jak wbije sie ante jest to nobrainer. W tym spocie proponowalbym cos takiego A6s+ A8+ KJs+ KQo+ 55+, aczkolwiek do konca nie jestem przkonany czy to nie za luzno. Chyba lepiej przyniotowac u pushowac BvB, zreszta na tych stawkach to mozesz z tym stackiem do HU dojsc bo 2 rece i kolesie sie wyniszcza ;d
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 14-10-2009 o 11:36

  9. #79
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    koleś, jesteś clueless. normalnie nie mogę.

    limpowanie AK ma sens kiedy jest np. 4 limperów, jesteśmy OOP i podbicie i miss na flopie postawi nas w ciężkiej sytuacji.

    co do A5, w związku z tym, że jesteśmy shortem i blindy przez nas przejdą nie ryzykujemy nic prawie. Mamy A więc za nami mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś złapie A. ICM nie bierze pod uwagę tego, że nas blindy przejdą.

  10. #80
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    No proszę, to nie tylko Rado tu już pisze :P
    Mój komentarz do zapamiętanych w pijackim amoku rozdań z 2 ostatnich stron.
    AA... wtf :P
    AQ bubble - fold
    A5 utg - fold (ja się nie pcham jeszcze przez jakiś czas, w tym spocie w swoich grach (hipotetycznie) pushowałbym pewnie A5s, ale off to pewnie z A9 - na niskich stawkach to chyba tym bardziej - niech się sami wymordują akcjami z "Bobby's Room". Mamy jeszcze czas, dajmy im szanse)
    AK - stackujemy się i idziemy siku

    pozdro,
    wooysiah