Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Spraw kilka

  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Witam,
    gram od kilku miesięcy w Hold'ema bardzo amatorsko. Jakoś 1 miesiąc temu wzięło mnie na granie przez sieć, ściągnąłem PokerStars, pogrąłem na wirtualnej kasie, potem freerolle Hubble's i Hawking's, trochę poczytałem w necie... ale ogólnie (jak się można było spodziewać) bez sukcesów. W związku z tym postanowiłem nieco udoskonalić swoją taktykę, poczytałem nieco więcej w necie i zaczęło iść trochę lepiej: wczoraj 10 miejsce w Freerollu dla polaków. Mimo wszystko, ciągle idzie mi bardzo słabo. W związku z tym mam kilka pytań:

    1. Czy ma ktoś do sprzedania używane książki o tematyce pokerowej (ze szczególnym uwzględnieniem Harringtona i innych przez was polecanych). Angielski również preferowany.

    2. Czy warto, przy niskim budżecie ogólnym (mam 17 lat i dużych dochodów brak), wpłacać w ogóle coś czy raczej ciułać bankroll na freerollach.

    3. Czy warto w ogóle brać się za pokera na poważnie? Jestem w stanie wygospodarować kilka(naście) godzin tygodniowo na granie, dokształcanie się etc. Docelowo chciałbym nieco dorobić do kieszonkowego.

    Pozdrawiam,
    perfectto

    P.S.
    Jeśli coś było, spamuje, jestem głupim n00bem etc. to po prostu to napiszcie, ew. dajcie linki do duplikatów

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    jak masz 17 lat to nie mozesz grac real money

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    23
    Jak juz bedziesz pelnoletni;p, to radze wykorzystac jakis no deposit bonus, dostajesz pieniadze na gre prawie bez zobowiazan(bo zeby wyplacic ja trzeba ugrac iles tam rak, badz wyrobic okreslona ilosc punktow).

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Tom "durrrr" Dwan - Pokerowy geniusz - Ikony Pokera - PokerTexas.pl | Texas Holdem | Poker online | Zasady pokera | Relacje Live

    Nie chce się porównywać do gracza takiej klasy, ale on też zaczynał w wieku lat 17 Czy naprawdę rok robi tak ogromną różnice, poza tym, że prawnie moje konto nie jest na mnie, ale wszystkie płatności (in&out) szłyby i tak na moje prywatne konto? Dobra, nevermind, bo zacznie się dyskusja o uzależnieniach etc.

    Mógłby ktoś odpowiedzieć jeszcze na pierwsze pytanie?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    zeby szly na Twoje konto (bankowe) musisz miec konto pokerowe na Twoje dane

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    książki Harrington oraz supersystem 2 dostępne są w wersji ebook-ów-poszukaj ,znajdziesz- zupełnie wystarczą na początek,ważne zebys zrozumial zawarte w nich tezy i przede wszystkim stosował.

    Kasy nie wpłacaj ************* da ci 50 usd na początek bez zadnych problemów.Oczywiscie mogą zażadać skanu dowodu więc zacznij grać na razie na kogos dorosłego .Wazne by dane na pokertstrategy,pokerroomie oraz koncie bankowym były identyczne.

    (jak juz przepuscisz te 50 usd to akurat wybije ci 18 i kolejne konto ************* zalozysz na siebie)

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    o widzę ze mi ocenzurowało nazwe serwisu co daje kaskę .No nic mysle ze sobie poradzisz wpisz w wyszukiwarce po angielsku "pokerowa strategia" 50 usd i mysle ze znajdziesz.

    Swoją drogą taka automatyczna cenzura to "wspaniała" rzecz .Urban na pewno załuje ze w jego czasach technika nie byla tak rozwinieta.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Pomyśl lepiej najpierw. To jest cenzura przeciwko linkom referencyjnym, żeby ludzie frajerów nie szukali, już wielu takich tu było.

    Pomijam fakt, że piszesz o trzech nielegalnych rzeczach
    a) ściąganiu e-booków
    b) rejestrowaniu konta na poker strategy na nie swoje dane
    c) multiaccountingu na poker roomie oraz serwisie poker strategy

    Daj sobie więc spokój, bo to nie jest forum tego typu, że każdy myśli jak tylko kogoś wychujać na "darmowe" 50$.

    OP:
    IMHO graj freerolle i z nich buduj bankroll na stars, a jak będziesz miał 18 lat to weź no-deposit bonus z poker strategy.

    Książki kupisz, nowe jak i używane w dziale Bazar na forum, albo na stronie Sklep z książkami o pokerze

    Powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-05-2009 o 07:30

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Właśnie szukałem na forum czegoś w stylu bazar/giełda. Nie wpadłem na pomysł, że może to być podforum. Póki co planuje szlifować swoje umiejętności na freerollach pokerstars, ew. zyski z nich przeznaczać na sit&go oraz zwykłe stoliki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    P.S. Ebooki to nie problem zdobyć, ale czytanie na kompie nie należy do przyjemności. Zwłaszcza skanów w języku, który nie opanowało się jeszcze perfekcyjnie.

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    ad anoxic

    mimo ze razi mnie trochę twoje prymitywne słownictwo odpowiem na kilka twoich stwierdzeń. O prawach autorskich wiem na pewno wiecej od ciebie ,nie wchodząc w szczegóły należy rozróżnic posiadanie plików od ich rozpowszechniania.Nie wyskakuj też z tezami o tym jak nielegalne rozwiazania proponuję bo twoje nie są lepsze .Z dwóch prostych przyczyn:radzisz mu grać mimo że n ie ma 18 lat oraz zapominasz o fakcie że poker on line w polsce jest nielegalny.

    Koniec tematu bo naprawdę nie ma po co tego ciągnąć a on zrobi jak uważa i mam nadzieję że zbuduje ten bankroll ( chociaż na "astronomowych" frerollach to można marnotrawic czas a nie bankroll budować)