Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 105
  1. #71
    Cytat Zamieszczone przez Konradk18 Zobacz posta
    Napisz do jego znajmych i narób mu nsiary:P
    UWAGA ZLODZIEJ!
    UWAGA ZLODZIEJ!
    UWAGA ZLODZIEJ!
    UWAGA ZLODZIEJ!
    UWAGA ZLODZIEJ!
    UWAGA ZLODZIEJ!
    UWAGA ZLODZIEJ!
    UWAGA ZLODZIEJ!

    To ten sam czlowiek:
    TLPoker - Dałem się okraść na MB.

    Ostrzegam,
    SPRAWA PRZCIWKO NIEMU NA POLICJI!
    Jesli skontaktowal sie z Toba i probowal Cie oszukac ( lub po prostu cokolwiek oferowal ), lub JESLI CIE OKRADL"

    Pisz na forum tlpoker.pl do uzytkownika DeFraG, jestem glownym adminem strony. Sprawa jest w toku na policji, z checia dolacze kolejne materialy.

  2. #72
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    u nas na forum kant - konradzio juz zbanowany - jakby gdzies jeszcze sie pod innym nickiem odnalazl prosze zglaszac

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez frytka Zobacz posta
    Witam wszystkich .... Dopiero dzis zobaczylem post na naszej klasie ... wiem ze zachowalem sie nie odpowiedzialnie zamierzam oddac wszystkie pozyczone pieniadze w ciagu 10 dni ... Z gory przepraszam za moje zachowanie ... Poniewarz mialem w zyciu zly okres ... przez ostatni rok wtopilem 350 tys zl w kasynie itp... z gory przepraszam jest mi wstyd ...
    Kasy wciaz nie mam...

  4. #74
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez DeFraG Zobacz posta
    Ostrzegam,
    SPRAWA PRZCIWKO NIEMU NA POLICJI!
    Jesli skontaktowal sie z Toba i probowal Cie oszukac ( lub po prostu cokolwiek oferowal ), lub JESLI CIE OKRADL"
    Pisz na forum tlpoker.pl do uzytkownika DeFraG, jestem glownym adminem strony. Sprawa jest w toku na policji, z checia dolacze kolejne materialy.
    Mam pytanie o treść zgłoszenia na policje,może wyglądąło tak?

    "Szanowny Panie Władzo,tak się składa ,że jestem administratorem stronu nakłaniającej do popełniania przestępstwa,konkretnie do nielegalnego hazardu w sieci.Tak się składa,że kilku z moich userów łamiąc akurat prawo i hazardując online ,zostało okradzionych przez innego usera.Wiem,ze przestepstwa hazardu on-line nie scigacie,a przestepstwa na mieniu tak,wiec podaje namiary na tych oszukanych przestepcow i tego przestepce ktory ich oszuka.Mam nadzieje Panowie ,ze zrobicie z tym porzadek zeby inni przestepcy na mojej stronie czuli sie bezpiecznie."

    Hah można iść dalej.

    "Pragnę jeszcze zauważyć ,że tenże przestępca oszukuje nie tylko na moim forum,ale jeszcze na innych np.pokerzysta.pl ,niech Pan ,Panie Władzo wejdzie tylko na wątek "wygrane powyżej 1K" i zobaczy na jaką skalę on może tamtych tez oszukiwac."

    No DeFrag jak to było?

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    8
    Tak sobie myśle,że mozna by było z tego uknuć małe opowiadanko,w naszej ojczyznianej rzeczywistości.Pan Władza wszak moglby odpowiedziec.
    "Panie Adminie DeFraG,
    rzeczywiscie hazard on-line nas niewiele obchodzi,podobnie jak piractwo w sieci i inne przestepstwa interenetowe,ale na to zeby kogos kto tak nielegalnie zarobkuje mozna bylo swobodnie okradać nie możemy sobie pozwolić,wiec jak to bylo?"

    Na co DeFraG powienien przytoczyc tresc wiadomosci na priv,których zdecydowane większość wyglądała by tak:
    "pożycz stowe$ oddam jutro"
    a raczej wnioskując z lektury wątku
    "porzyc stuwe odam jutro"

  6. #76
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Kozer a gdy idziesz na policje i mowisz ze ukradli Ci portfel to czy ktokolwiek pyta sie Ciebie skad miales pieniadze w tym portfelu...?

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    Kozer a gdy idziesz na policje i mowisz ze ukradli Ci portfel to czy ktokolwiek pyta sie Ciebie skad miales pieniadze w tym portfelu...?
    Jak idę na policję ,że ukradli mi portfel ,to policja spisuje zeznania,więc:
    "stoje w autobusie..."
    w tym przypadku:
    "mam konto na PokerStars gdzie gram w pokera przez internet na kase...bla,bla"
    Ostatnio edytowane przez Kozer ; 07-06-2009 o 16:45

  8. #78
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Po pierwsze posiadanie konta na Neteller/moneybookers jest legalne, po drugie posiadanie konta na Pokerstars również jest legalne, nawet sama gra w sieci na kasę jest legalna, gdyż wg ustawodawcy karze podlega tylko "czerpanie zysków z hazardu online"

    W tym przypadku ew. czerpanie zysków nie musi wyjść na jaw, tzn skuteczne zgłoszenie kradzieży nie implikuje konieczności ujawnienia działalności, która explicite łamie ustawę, tj nie sama gra, tylko czerpanie z niej korzysci majątkowych

  9. #79
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    8
    Wywnioskowałem z tematu,ze chodzilo tez o transfer $ w PokerRoomie.
    Myśle,że jednak Ci,którzy pożyczają to jednak coś przynajmniej od czasu do czasu wygrywają.Zresztą przelanie środków z pokerroomu na konto podpada juz pod czerpanie zyskow mimo,że np. wczesniej wpłaciło sie 5x więcej.
    Uważam że totalną indolencją prawnopoglądową jest uważanie ,że będzie się w stanie przed US i pozniej sądem udowodnić,że tak naprawdę "to ja nie zarabiam na pokerze on-line",gdy tylko tym "instytucjom" zachce się wejść głębiej w temat.A może im się zechcieć gdy sami do nich przyjdziemy.Można tak tylko uważać gdy się lizneło trochę prawa w teorii a nie miało się doświadczenia w praktyce.

  10. #80
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Po pierwsze posiadanie konta na Neteller/moneybookers jest legalne, po drugie posiadanie konta na Pokerstars również jest legalne, nawet sama gra w sieci na kasę jest legalna, gdyż wg ustawodawcy karze podlega tylko "czerpanie zysków z hazardu online"
    Jesteś pewny? Wydaje mi się, że gdzieś czytałem kiedyś, iż zabronione jest uczestniczenie na terytorium Polski w grze hazardowej organizowanej przez zagraniczną firmę...