Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 105
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam na poczatku roku porzyczylem kolesiowi na PS 200$, spotkalem go kiedys na zywo na PPT, wyslal mi zaproszenie na n-k wydawal mi sie wiarygodny, na poczatku sciemnial ze odda zwlekal az w koncu kompletnie przestal sie odzywac, sprawe olalem ale stwierdzilem w koncu ze nalezy ostrzec innych zwlaszcza ze zauwazylem ma na n-k wsrod znajomych pokerzystow

    nick na PS ASKARO, nr gg 5860124 , profil do nk Logowanie do nasza-klasa.pl uwazajcie z kim sie zadajecie

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    co ta nk robi z ludzmi hehheheh

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Jak można olać 200$? Boże co ten poker robi z ludzi. Koleś pewnie miał Ci w planie oddać jak coś ugra a że przegrał to jego plany uległy zmianie.
    Ja bym jednak na twoim miejscu kolesia przycisnął. Bo to jakby nie patrzył 600zł słownie: Sześćset złotych (2 tygodnie na kasie w tesco)

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    wychodzi na to że moje kochane Trójmiasto to jakieś zagłębie talentów. Ekii, Limerick i ciag dalszy w tym watku

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    Jak można olać 200$? Boże co ten poker robi z ludzi. Koleś pewnie miał Ci w planie oddać jak coś ugra a że przegrał to jego plany uległy zmianie.
    Ja bym jednak na twoim miejscu kolesia przycisnął. Bo to jakby nie patrzył 600zł słownie: Sześćset złotych (2 tygodnie na kasie w tesco)
    Masz jakies doswiadczenie? :P

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    radek wez napsiz do znajomych tego goscia ze to zlodziej ^^ :P

    A tak wogole co kieruje osobami pozyczajacymi pieniadze srednio znanym osobom ? Jesli nie ejst to na jakis % to nie wiem po co ryzykowaC

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    zazwyczaj dopóki nie spotkasz kilku debili którzy Cie wydymają po prostu dużo ludzi ufa innym...

    ci którzy jeszcze nie zostali oszukani niech uczą się na cudzych błędach czytając wiele takich wątków jak ten

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    tez tego nigdy nie pojmowalem jak mozna dac sie tak wyrolowac w taki sposob,dla mnie to jest zenada,a pozatym nie nazywal bym tego zlodziejstwem a oszustwem,a to dwa rozne paragrafy

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Nie mam pojecia co mna kierowalo ze porzyczylem mu kase, niestety wykazalem sie brakiem ostroznosci i lekka naiwnoscia ale moze bedzie to +ev w longrunie bo bede bardziej ostrozny w przyszlosci,
    http://karne.pl/oszustwo.html
    nie wydaje mi sie zebym strasznie ublizyl oszustowi nazywajac go zlodziejem
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 08-01-2015 o 13:09

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    W SNG jest na minus 381$

    Ma fotkę że Victoria to jego drugi dom
    http://nasza-klasa.pl/profile/162515...ery/album/2/12
    http://nasza-klasa.pl/profile/162515...lery/album/2/5

    OK, a fakty są♥ takie że powinieneś go poinformować o tym poście na forum i dać szansę ustosunkowania się do zarzutów. Było już kilka podobnych wątków na forum. Dopóki "Askaro" się nie wypowie myślę że pozostali powinniśmy być ostrożni w ferowaniu wyroków
    Ostatnio edytowane przez Rado ; 23-05-2009 o 13:38