Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    A ja mam na forum 1 osobe, ktorej nie znam osobiscie (chyba) i oddalbym mu w ciemno calego rolla i wiem ze by pieniadze nie zginely

    A tak nawiazujac tutaj do tematu, zanim pozyczysz komus 200 dolarow pozycz 10, zobacz czy odda o czasie, czy sam bedzie pamietal o sprawie itd itd... Czy sam pozyczy jak go poprosisz o 10$ itp... Nie przeginajmy tez w 2 strone. W kasynach mowia ze z pozyczonego lepiej sie gra
    LOL.no z pewnoscia pieniedzy by nie zginely,bo nie sadze,zeby ktos je zniszczyl ale ta osobe bys moze juz nie spotkal

    tak jak ty to opisal,to tak dzialaja "madrzy" oszusci.budowa zaufania i nagle porzadny peng ,wiec nie opisuj takich bajeczek..

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Możemy koledze zrobić mały Sajgon na NK i pod każdym zdjęciem wpisać mu po 100 komentów w stylu "ODDAJ KASĘ ZŁODZIEJU!!"

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    W pierwszej kolejności należy poczekać czy Askalo wpisze się na forum i czy ustosunkuje się do zarzutów. W przeciwnym razie na miejscu autora postu powiadomiłbym na naszej klasie np rodziców i zapytał czy widzą jakieś rozsądne wyjście z zaistniałej sytuacji.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    rodziców? daj spokój- koleś nie ma 12 lat.

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    W pierwszej kolejności należy poczekać czy Askalo wpisze się na forum i czy ustosunkuje się do zarzutów. W przeciwnym razie na miejscu autora postu powiadomiłbym na naszej klasie np rodziców i zapytał czy widzą jakieś rozsądne wyjście z zaistniałej sytuacji.
    chyba pisal ze nie oddaje kasiury prawie od pol roku,pisal ze oszust widzial ten temat i jesli mu by zalezalo to by odrazu zareagowal i ktos inny pisal ze zna tego wałkarza i to nie pierwszy jego taki numer,a ten pisze zeby poczekac az sie ustosunkuje lol i jeszcze z tymi rodzicami tez dobre,najlepiej niech autor watku napisze do jego matki zeby mu dala klapsa za kazdego dolara nieoddanego lol

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Prosze juz nie piszcie takich postow po co porzyczasz jak dobrze go nie znasz itp, wiem ze popelnilem blad nalezy ostroznie podchodzic do takich rzeczy ta kwestia zamknieta

    czemu akurat porownojecie ze na 200$ trzeba pracowac w tesco miesiac na kasie? chinczyk w fabryce pewnie jeszcze ciezej tyra na te pieniadze

    dlaczego to olalem, po prostu chcialem o tym nie myslec i zajac sie wazniejszymi sprawami jak mi nie odda tych 200$ to swiat sie nie zawali ale sama mysl o tym strasznie mnie denerwowala ale skoro juz o tym napisalem i znow umysl mi to zasmiecilo zakoncze ta sprawe albo odda kase albo jego wszyscy znajomi dostana link do tego watku, w sumie moglem dawno juz to zrobic ale czy to bedzie jakas rekompensata?


    Rado jak juz napisalem wkleilem mu w komentarzu do profilu link do tego watku, komentarz usunal a jak widac nie ustosunkowal sie wiec wnioski chyba latwo wyciagnac

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    taka oto wiadomosc mu wyslalem

    Widze ze masz gdzies ze cale forum dowiedzialo sie ze jestes oszustem. Jesli nie chcesz abym poinformowal o tym wszystkich twoich znajomych czekam na zwrot moich pieniedzy do jutra do godz 18 .

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Możemy koledze zrobić mały Sajgon na NK i pod każdym zdjęciem wpisać mu po 100 komentów w stylu "ODDAJ KASĘ ZŁODZIEJU!!"
    Nie da się bo skurwiel zablokowął możliwość dodawania komentów (zapewne widząc co się święci)

  9. #29
    Zawsze można wysłać wiadomość do niego. Jak nie pomoże, to zaspamować jego znajomych. Może się zrzucą?

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Na miejscu tego gościa bym się jednak wpisał. Bez względu czy pieniądze oddam za 3 dni, czy za miesiąc bo nie mam to bym się wpisał.