Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witam,
    Chciałbym zapoczątkować jakąś ligę pokera w Jarocinie . Kto jest za ? Czy są jacyś chętni do pomocy ? I czy w ogóle jacyś chętni do gry w Jarocinie? Szkoda ,że w takim dużym mieście nie ma żadnych turniejów ani też ligi. Pozdrawiam , jakby co to proszę o kontakt na forum lub pokerson1987@o2.pl
    Ostatnio edytowane przez pokerson1987 ; 22-05-2009 o 14:19

  2. #2
    Do Was wpadniemy Tak czy tak Ogólnie własnie prowadzę rozmowy z bwinem i pokerstars i być może udało by się pozyskać grubszego sponsora. Jakby były ligi w Gostyniu Środzie i u nas było by ciekawiej.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    13
    Cześć, jestem z Jarocka, grywam. W mojej opinii rozmowy z potencjalnymi sponsorami są przedwczesne, ponieważ zupełnie nie wiadomo ilu ludzi byłoby zainteresowanych ligą w naszym mieście. Osobiście byłbym bardzo zainteresowany. W razie czego kontakt przez PW, wymienimy się namiarami, bo niestety rzadko bywam na Forum. Pozdrawiam.

  4. #4
    Hej , to moj mail pokerson1987@o2.pl

  5. #5
    Witam , są jacyś chętni na cash w Jarocinie ? Kontakt mailem lub na forum. Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Mozesz napisac jakie stawki gracie, ile osób? Ja jestem kilka razy w roku w Jarocinie i chetnie wpadne do was pograc.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    0,5/1 z maxymalnym buy-inem 50 zl to troche short stackowo. Proponuje abyscie wprowadzili buy-in 100, lub idealnie mozliwosc wkupienia sie za 200 (deep stack). Gdy nastepnym razem bede w Jarocinie to bede sie anonsowal do was
    pozdrawiam

  8. #8
    :P

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez konrados Zobacz posta
    Mozesz napisac jakie stawki gracie, ile osób? Ja jestem kilka razy w roku w Jarocinie i chetnie wpadne do was pograc.
    Konrad wczoraj byłem, grałem. Jednym słowem - pełen profesjonal, nie spodziewałbyś się. Fajna i liczna ekipa. Przybywaj i dawaj znać.
    Ostatnio edytowane przez leppy ; 11-06-2009 o 23:21

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    No to extra, w koncu cos sie w Jarocinie ruszylo. Gdy bede w Jarocinie na pewno wpadne ograc. Trzymam kciuki za rozwoj pokera w Jarocinie.