Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witam,

    Jakiś czas temu zakończyła się sonda (w oddzielnym temacie), w której ocenialiście ofertę Expekt.com skierowaną do polskich graczy.

    Wyniki są jakie są, więc teraz nadszedł najwyższy czas by zmienić te opinie. Chciałbym abyście wypowiedzieli się w kwestii: "Co waszym zdaniem powinna zawierać oferta Expekta, aby była bardziej atrakcyjna i lepiej dopasowana do waszych potrzeb?"

    Nie obiecuję, że spełnimy wszelkie życzenia, ale gwarantuję, że wyciągnę wnioski płynące z waszych opinii i dołożę wszelkich starań, aby Expekt.com stał się jednym z waszych ulubionych portali.

    Pozdrawiam
    Paweł

  2. #2
    Ponawiam pytanie dlaczego zgineły turnieje z wpisowym płaconymi puktami FPP-zbieramy te punkty chyba tylko kolekcjonersko bo ceny w sklepie sa niebotyczne...Pozatym dbajcie o starych graczy a nie tylko promujecie nowych-nowe firmy pokerowe kusza....no i możecie stracić ...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1
    witam,
    ostatnio cos u was ruszylo z promocjami, ale mogloby byc lepiej,

    moglibyscie zrobic jakies fajne turnieje powiedzmy za punkty fpp, bo jak narazie ich brakuje, jest co prawda jeden turniej w tygodniu dla vipow, ale tak poza nim to ten status vip nic nie daje

    pomysl z dolli chalange takze moim zdaniem jest nietrafiony... moznaby zamiast tego zrobic jakas lige z wiekszymi nagrodami, kiedys bylo cos podobnego ze zbieralo sie punkty za turnieje i potem czolowka byla nagradzana

    fajnym pomyslem byloby zorganizowanie jakichs mistrzostw EXPEKTU, np w heads up trzeba by bylo pomyslec na forma ale jestem pewien ze taki turniej mialby ogromne powodzenie wsrod graczy... moznaby zorganizowac jakies eliminacje, potem bylaby gra w grupach, nastepnie finalisci graliby w fazie pucharowej, gralibysmy powiedzmy do 3 zwyciestw w kazdym meczu..

    mysle ze taka promocja bylaby o niebo ciekawsza niz oferowny teraz dolli chalange czy tez wyscigi cash race

    takie moje sugestie
    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez j2702 Zobacz posta
    Ponawiam pytanie dlaczego zgineły turnieje z wpisowym płaconymi puktami FPP-zbieramy te punkty chyba tylko kolekcjonersko bo ceny w sklepie sa niebotyczne...Pozatym dbajcie o starych graczy a nie tylko promujecie nowych-nowe firmy pokerowe kusza....no i możecie stracić ...
    +1
    powinien być przelicznik 100FPP = 1$ (przynajmniej dla wybranych turniejów dla Polakow) , a nie 1000FPP = 1$ jak teraz, oprócz tego turnieje np. sng za FPP dla Polaków
    i bez kupowania przez sklep tylko od razu rejestracja

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    +1
    powinien być przelicznik 100FPP = 1$ (przynajmniej dla wybranych turniejów dla Polakow) , a nie 1000FPP = 1$ jak teraz, oprócz tego turnieje np. sng za FPP dla Polaków
    i bez kupowania przez sklep tylko od razu rejestracja
    A gdzie Ty widzisz ten przelicznik 1000FPP za 1$????

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez j2702 Zobacz posta
    A gdzie Ty widzisz ten przelicznik 1000FPP za 1$????
    Nie chce mi się teraz wchodzić do sklepu ale ostatnio jak byłem to tokeny do turniejow z wpisowym 10$ były po 10 000 FPP, a do turniejów z wpisowym 50$ po 50 000 FPP

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    15
    Witam. Byloby dobrze, gdyby w opcji wyszukiwania mozna bylo znalezc turniej po jego nazwie. Wygralem juz kilka tokenow we freerollach (gram od 2 dni na Expekcie) i nie wiem kiedy (a szukalem w spisie) jest np. turniej do ktorego pasuje "(ExP) Generic $0.24 SNG Token" lub "(EXP) Generic $0.12 SNG". Inne turnieje do wygranych wygrane tokenow zlokalizowalem, a te 2 rodzaje niestety nie. To ulatwiloby zapewne nie tylko mnie.

  8. #8
    To jest token do każdego turnieju o takim wpisowym, więc szukaj po kwotach "buy-in" np. w turniejach S'n'G.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    15
    Dzieki za odpowiedz

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    15
    Jeszcze raz dzieki za szybko odpowiedz. Przed chwila wykorzystalem 1 z tych tokenow na SNG i wygralem turniej. Zycze innym powodzenia w grze.