Strona 7 z 23 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 226
  1. #61
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    lol 638

  2. #62
    ciekawe ile osób będzie w drugim turze

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ja ładnie pograłem jakieś 10minut
    Jestem zadowolony że przetrwałem aż 2/3 1 lvl blindow

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    z tego co widzialem na stronie liga opiera sie na punktacji tlb, czyli tylko 15% graczy dostaje jakiekolwiek punkty (dzisiaj 0,15x642=96 osob) a reszta wszyscy 0 pkt obojetrnie czy ktos skonczyl na 642 czy na 100 miejscu?

  5. #65
    moze jeszcze ktos pragnie wiekszy stack? najlepiej 5k.

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Wielka klapa Oliviera Janiaka!

    To juz wiem skad ta promocja

  7. #67
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Co do tych opinii, dziwne, żeby redaktorzy konkurencyjnych magazynów wypowiadali się pozytywnie o konkurencie. Sami się przekonamy o zawartości Male Man'a otrzymując prenumeratę (z tego co wyczytałem jest to kwartalnik więc roczna prenumerata będzie obejmowała 4 numery).

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie no jasna sprawa tez sobie pomyslalem ze ciezko zeby konkurencja sie zachwycala ale ciekawe czy informacja z darmowym rozsylaniem egzemplarzy byla prawdziwa :d

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez Michel_RC Zobacz posta
    Co do tych opinii, dziwne, żeby redaktorzy konkurencyjnych magazynów wypowiadali się pozytywnie o konkurencie. Sami się przekonamy o zawartości Male Man'a otrzymując prenumeratę (z tego co wyczytałem jest to kwartalnik więc roczna prenumerata będzie obejmowała 4 numery).
    Bez przesady playboy czy CKM nie są konkurencją dla Malemen.
    Tutaj konkurencją jest magazyn: A4, Futu, Fashion Magazine lub CR navigator. Więc tak naprawde nie odrzucałbym tak bardzo negatywnych komentarzy.

  10. #70
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Z tego co wyczytałem w jakimś innym źródle, pierwszy numer w dość dużym nakładzie został w ten sposób rozdysponowany ale miało to na celu charakter marketingowy. Moim zdaniem przytoczone tytuły są konkurencją dla Male Men'a. Z tego co pamiętam to nawet u Wojewódzkiego, Olivier o tym wspominał.