Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: SNG - full ring

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Mam pytanie do osób, które się zajmują "promocją" PS czy planuje się uruchomienie turniejów SNG - na stołach 10cio osobowych?
    Miałbym ochotę grać właśnie na takich stołach ale dostępne są one tylko na mikro stawkach.
    Oczywiście mówię o klasycznym turnieju a nie typy "Double or Nothing".
    Zalety takich 10 osobowych turniejów są może natury psychologicznej i estetycznej - ładny podział puli 5:3:2 ale to ma dla mnie znaczenie.
    Dodam, że dawniej grałem na "Party Poker" ale zrezygnowałem po zamieszaniu (wyludnieniu) z Amerykanami. Mam nadzieję, że dla takich graczy jak np. ja, którzy przeszli z innych "poker roomów" i są przyzwyczajeni do stolików 10 osobowych w SNG zostaną stworzone na PS odpowiednie warunki do gry, co nie powinno być trudne.
    Dziwię się, że do tej pory nie podjęto tego tematu ale lepiej późno niż wcale.
    Pozdrawiam i liczę na odpowiedź a jeszcze bardziej na pozytywne załatwienie sprawy.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez joy71 Zobacz posta
    Mam pytanie do osób, które się zajmują "promocją" PS czy planuje się uruchomienie turniejów SNG - na stołach 10cio osobowych?
    Miałbym ochotę grać właśnie na takich stołach ale dostępne są one tylko na mikro stawkach.
    Oczywiście mówię o klasycznym turnieju a nie typy "Double or Nothing".
    Zalety takich 10 osobowych turniejów są może natury psychologicznej i estetycznej - ładny podział puli 5:3:2 ale to ma dla mnie znaczenie.
    Dodam, że dawniej grałem na "Party Poker" ale zrezygnowałem po zamieszaniu (wyludnieniu) z Amerykanami. Mam nadzieję, że dla takich graczy jak np. ja, którzy przeszli z innych "poker roomów" i są przyzwyczajeni do stolików 10 osobowych w SNG zostaną stworzone na PS odpowiednie warunki do gry, co nie powinno być trudne.
    Dziwię się, że do tej pory nie podjęto tego tematu ale lepiej późno niż wcale.
    Pozdrawiam i liczę na odpowiedź a jeszcze bardziej na pozytywne załatwienie sprawy.
    http://forum.pokerzysta.pl/pokerstar...ne-zmiany.html Tutaj jest watek od zadawani pytan to po pierwsze po drugie to chyba lepiej ze przy 3 miejscach platnych grasz tylko z 8 przeciwnikami a nie z 9 i po trzecie nie widze sensu robic takie zmiany.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Nie postuluję aby aby do każdego stołu dokładać po jednym krześle ale aby była możliwość wyboru i ludzie sami zadecydowali by gdzie wolą grać

    Idąc tokiem twojego rozumowania wychodzi mi, ze według ciebie najlepiej było by rozgrywać SNG z 1 przeciwnikiem

    ps
    Właściwie to powinieneś poprosić o możliwość grania SNG tylko ze samym sobą!
    Zawsze byłbyś na pierwszym miejscu, a jakbyś wszedł na wysokie stawki to dopiero było by coś
    Ostatnio edytowane przez joy71 ; 08-09-2009 o 11:58