Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Vince Zobacz posta
    Ok, przede wszystkim dzieki za odpowiedzi

    Argumenty za grą SH są istotne, zważywszy że obecnie gram agresywnie na FR, abonament na deucescracked i fakt że ściągnąłem ostatnio kilkanaście gb filmów również jest niezaprzeczalnym plusem

    No i z tego, co piszecie więcej z gry nauczę się grając SH niż FR i zawsze łatwiej będzie mi się przestawić w drugą stronę, dobrze rozumuję ?

    Trochę odstrasza mnie fakt, że będę musiał zweryfikować zakres rąk, z którymi gram, bazuję obecnie na tym, co pisał Harrington w Harrington on Cash i jak na SH jest za nitowato.




    Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tymi wiekszymi możliwościami w przyszłości ?
    Granie multitable FR NL400+ jest imo niewykonalne ze wzgledu na brak zainteresowanych, zeby z Toba przegrac (obserwacje @ ftp)

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Granie multitable FR NL400+ jest imo niewykonalne ze wzgledu na brak zainteresowanych, zeby z Toba przegrac (obserwacje @ ftp)
    a na NL100 win rate wielkosci 3BB/100 jest uwazany za MEGA...

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ale masz tych stolow 20 i sie kreci

    Ale oczywiscie, jak wszyscy - wlacznie ze mna - zdazyli zauwazyc, sh dla dobrego gracza powinno byc bardziej dochodowe, dlatego tez w przerwach miedzy FR probuje sie ogrywac na sh50

  4. #24
    mi przejscie z Sh na Fr zajelo pol roku ale to ze wzgledu na to ze malo gralem i matura... Sh jest duzo ciekawsze

  5. #25
    Czyli postanowione, kolo niedzieli ruszam na SH NL10

    Znalazłem moim zdaniem bardzo dobry poradnik do grania SH ze zwróceniem uwagi na zakres rąk preflop - na tym mi bardzo zależało, bo w tej kwestii jestem zielony, jeśli chodzi o grę SH.

    http://www.nitricburn.com/BACKUP/kad...uideUpdate.doc

    Moze komuś się przyda ...

    Jeszcze raz dzięki za wszystie wpisy.

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No ja nigdy nie twierdziłem że niszczę NL50. Aczkolwiek zdecydowanie nie narzekałem na wyniki.


    Ho, ho, w obecnych czasach takie rzeczy, tzn. 10ptBB/100 na próbce 100k+ to chyba tylko na PLO50 a nie NLHE50. W Holdema jest teraz trudniej bo ludzie się kształcą i tym samym jest mniej donków niz było kiedyś, tzn. jakieś 2-3 lata temu.

    jdx
    Ja pisałem o 10 bb=big blind/100.

    Pamiętam twoje screeny z PT i miałeś coś ok 18bb/100 na 50NL SH. Wtedy pisałeś, że to normalne dla średnio myślącego gracza

    Ostatnio widziałem coacha, który gra do 1000NL (może i wyżej) i osiągnął ok 13bb/100 przy ok 20-30k rąk. Za dużo tych szkół pokera

  7. #27
    Jeszcze a propos mojego startu na SH.

    Poniższe zdjęcie pod tytułem "pozbywanie się fishowych nawyków z FR NL2"

    Rozumiem, że do takich swingów trzeba się przyzwyczaić, ale na początku jest ciężko, jak się przez miesiąc tyrało żeby zarobić 70$ na NL2 a tu kilka bad beatów i jest się na zero


  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    1,300 rak to zadna proba .... poza tym patrz na to jak rozgrywales rece a nie ile $ udalo Ci sie wygrac ... najwazniejsze jest zebys podejmowal poprawne decyzje , wynik $ to pochodna i w krotkim okresie (to znaczy 1,300 rak) nie musi wcale zalezec od tego czy grasz poprawnie czy nie

    a bad beaty nie sa czyms niezwyklym, sa statystycznie uzasadnione i dlatego musza sie pojawiac, dlatego wazne jest czy podjales prawidlowa decyzje a nie czy wygrales pota.

  9. #29
    1,300 rak to zadna proba .... poza tym patrz na to jak rozgrywales rece a nie ile $ udalo Ci sie wygrac ... najwazniejsze jest zebys podejmowal poprawne decyzje , wynik $ to pochodna i w krotkim okresie (to znaczy 1,300 rak) nie musi wcale zalezec od tego czy grasz poprawnie czy nie

    a bad beaty nie sa czyms niezwyklym, sa statystycznie uzasadnione i dlatego musza sie pojawiac, dlatego wazne jest czy podjales prawidlowa decyzje a nie czy wygrales pota.
    Zgadzam się ze wszystkim, co napisałeś.

    W tym konkretnym przypadku nie ma co zwalać na wariancję, po prostu muszę się od nowa przestawić raz na wyższe stawki bo jednak różnica w poziomie pomiędzy nl2 a nl10 jest, a dwa na inną grę niż na full ring.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Po pierwsze - z wykresu wynika że coś tam straciłeś a potem odrobiłeś więc luz. A po drugie skok z NL2 na NL10 TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ. Idź najpierw na NL4 lub NL5 i potem dopiero NL10. Jak sam widzisz - 1BI tu to 5 na twoich starych stawkach.