Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 97

Wątek: PACIFIC POKER

  1. #51
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Witam,
    pochwale sie nie lada wyczynem na pacyfiku
    niedawno sie tam zalogowałem i ku mojemu zdziwieniu
    zobaczyłem że mam $0.63
    wszedłem na stolik i po pól godziny miałem już $5.5
    potem dwa freerolle $5.5-1st i $11-2nd
    W sumie ok $30 z 63centów :lol: :lol: :lol:

  2. #52
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    29
    Ładnie

    A powiedz mi jak dostalem u nich 10$ za zarejestrowanie sie i teraz mam troszke wiecej I chcialem to wyplacic to jaka metode wyplaty polecasz i jak sprawdzic u nich ile ma sie wyrobionych rake hands ?

  3. #53
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Mnie tez milo zaskoczyli,zarejestrowalem sie 2 dni temu,dzis wchodze patrze a tam 10$
    ps: wlasnie jakie sa warunki wyplaty bonusa od nich?

    pozdro

  4. #54
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Zeby wyplacic bonus ktory dostales czyli w twoim przypadku $10 musisz postawic w grze na stoliku 20 razy wiecej w sumie czyli $200 w tym przypadku. sprawdzic to mozna przez opcje bonus points. Za kazde $10 postawione w grze dostajesz 1 bonus points czyli potrzebujesz nazbierac 20 bonus points. I mozesz to sprawdzac na biezaco

  5. #55
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Pacific mnie dzisiaj zadziwił...mianowicie wszedlem chodze po pokojach patrze...a tam NL I PL pojawił sie.Co prawda narazie malo pokoi i...stawki ,stawki dokladnie nie zobaczylem ale ...minimalne 0.25/0.50 a maxymymalne 1/2 jak narazie....ale to juz coś.Bravo ,mam nadzieje ze nie jest to tylko swiateczna "promocja" 8)


    pozdrawiam

  6. #56
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    26
    witam
    chciałem się zapytać czy też macie problemy ze zrywaniem połączenia w pacificu?
    normalnie to co się dzieje u mnie, to tragedia, zrywa połączenie co chwila
    zaznaczę jeszcze, że w innych poker roomach jest jak najbardziej wszystko w porządku

  7. #57
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Czesc!

    Jasne ze mamy chyba wszyscy. Przy lepszych procesorach to lepiej chodzi, ale jak przeciazysz system za bardzo to wywala caly czas. Niestety oni maja najgorszy soft jaki widzialem do tej pory.

  8. #58
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    26
    dzięki za odpowiedĽ
    faktycznie, jak wszystko powyłączam na kompie i chodzi tylko pacific, to działa o wiele lepiej

  9. #59
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Chciałbym przyłączyć się do jednej z wypowiedzi w tym wątku, gram na pacificu co prawda dopiero dwa tygodnie, ale faktycznie nieprawdopodobnie często chodzą tam układy stritów i kolorów, sam na nich wielokrotnie popłynąłem lub płynąłem z falą.

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Prusak zarejestruj sie w koncu.

    Marian, jestem za zablokowaniem pisania postow przez osoby nie zarejestrowane.

    Goral