Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Obejrzałem sobie ostatnio odcinki 10 i 11 i jestem pod wrażeniem gry Farhy. Mam blade pojęcie na temat HU, w dodatku turniejowego, ale jego cierpliwe foldy na pushe Seeda bardzo mi się podobały. To zupełnie nie podobne do Sammyego. Co o tym sadzicie. No i Elky też IMO ładnie grał.

    jdx

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    11
    gówno widać z tych urywków co pokazują, ale jestem zdania, że Farha b. słabo zagrał. HU to agresja, agresja i jeszcze raz agresja, co pokazał Seed, który ostatecznie wygrał w końcu cały turniej.

    - za dużo limpów
    - za dużo granych rąk OOP

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Akurat w pojedynku z Farha, Seed wygral najwazniejsza partie T8s vs AKo. Sammie duzo foldowal, troche za duzo, ale swoj cel osiagnal, za kazdym razem kiedy byli all in, Sammie mial lepsza reke.

    Huck generalnie to jest fajna postac i bardzo chcialem finał jego z ElkYm.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    No cel osiągnął ale 60%-40% to nie duża przewaga! A co się nakradł seed to jego!

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    No cel osiągnął ale 60%-40% to nie duża przewaga! A co się nakradł seed to jego!
    Nieduża? To w HU na czekasz na overpair vs. pair aby mieć dużą? A poza tym to pograj sobie w omahę.

    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Huck generalnie to jest fajna postac i bardzo chcialem finał jego z ElkYm.
    Zgadzam się co do Seeda, jego pojedynek z Elkym mógłby być fajny.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez kuba_g7 Zobacz posta
    gówno widać z tych urywków co pokazują, ale jestem zdania, że Farha b. słabo zagrał. HU to agresja, agresja i jeszcze raz agresja, co pokazał Seed, który ostatecznie wygrał w końcu cały turniej.

    - za dużo limpów
    - za dużo granych rąk OOP
    Zgadzam się z kolegą