Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    Witam taka nazwa tematu żeby przyciągnąc więcej osób.
    Mam taką prośbe bo zauważyłem ze w obecnych softach pokerowych jedyny program który oferuje stat obliczający punkt M jest tournament indicator natomiast ma on limit do 10 stołów. Jak ktoś chce multitablingowac to bez automatycznego liczenia M jest to dość ciężkie. Więc byłbym wdzięczny gdybyście zagłosowali na propozycje dodania tego do holdem managera. Tutaj jest temat

    http://holdemmanager.uservoice.com/p...ng-tournaments
    Ostatnio edytowane przez tezapl ; 31-05-2009 o 19:37

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    zawsze mozna sobie policzyc w glowie...tak jak na turnieju live

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    polko, ale kolega pisze o multitablingu.. pewnie że można policzyć, ale co jak ktoś gra 15+ stołów na raz? To już się staje uciążliwe wtedy, ponieważ zajmuje te kilka sekund dłużej..

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    a juz myslełem ze naprawde jest to ważny post

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    polko, ale kolega pisze o multitablingu.. pewnie że można policzyć, ale co jak ktoś gra 15+ stołów na raz? To już się staje uciążliwe wtedy, ponieważ zajmuje te kilka sekund dłużej..
    dokladnie
    zamierzam grac jak boku z 25 stolow i wielu osobom ktore graja sity sie przyda bo po co liczyc na piechote

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    A po co liczyć M? Po rozegraniu x rąk już w podświadomce będzie Ci się samo to liczyło i będziesz wiedział kiedy i z jakim stackiem wykonać dany ruch.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    ja nie mam takiego mozgu aby w ciagu sekundy oszacowac M grajac 20 stolow takze by sie przydalo i to bardzo

  8. #8
    po kilku setkach gier nie powinienes miec z tym problemu - przynajmniej u mnie tak bylo

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Jak dla mnie
    niepewny range + ostry multitabling = szybka utrata kapitalu

    Czy myslisz ze Boku przeczytal ksiazke, odpalil jednego dnia 40 stolow jednoczesnie a drugiego dnia zrobil zaklad o 10k??

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    a pieprzysz

    skad wiesz ze niepewny range ? mam tabelke dla kazdek karty z kazdej pozycji przy kazdym m
    chodzi tylko o liczenie tego m