Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hej,

    tak mi przyszło do głowy... wątek sitowy jest dość cichy a skądinąd wiem, że mamy na forum sporo dobrych graczy. Może byśmy sobie zrobili jakiś challenge?
    Można by zrzucić się po parę $ dla zachęty

    Zastanawiam się tylko, jak by zrobić jakąś miarodajną klasyfikację, bo np. Rado i ja mamy chyba zupełnie inną filozofię gry (Rado - więcej stołów na niższych buyinach, ja mniej, ale na wyższych). No i oczywiście kwestia różnych roomów.
    Ale, o ile pamiętam, np Indy, Grasiu, Barry i Rebel podobnie jak ja gracie na ongamie (o ile się to nie zmieniło).

    W każdym razie dla jakiejś dodatkowej motywacji, fajnie by było coś takiego zrobić. Jestem otwarty na propozycje

    pozdro,
    wooysiah

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja chętnie ale może za jakiś czas, póki co jestem w stanie rozstrojenia nerwowego przez te sitki to wolę pograć spokojnym optymalnym tempem... jak złapię jakiegoś upa to wtedy jak najbardziej .

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    ja po rushu z konca tamtego roku czyli od 5k gier - stoje w miejscu. A ostatnia tendecja spadkowa nie chce sie skonczyc wiec jedyny challange jaki moge zrobic to multitabling w piciu piwa na 4 stoly z rebuyami

  4. #4
    ja mógłbym wystartować w jakichś SNG na PS. Typ wielostołowe, najchętniej 45-180 osobowe, zwycięzca ustalany na podstawie ilości punktów turniejowych. Okres czasu to góra miesiąc. Szczegóły do dogrania

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    ja mógłbym wystartować w jakichś SNG na PS. Typ wielostołowe, najchętniej 45-180 osobowe, zwycięzca ustalany na podstawie ilości punktów turniejowych. Okres czasu to góra miesiąc. Szczegóły do dogrania
    jestem chetny

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hmm, to chyba by musiały być 2 kategorie, bo dla mnie 5-20 stołowe turnieje kwalifikują się do MTT. Nie wiem do końca jak to wygląda z roi, ale chyba w tych na większą ilość stołów łatwiej wykręcić jakiś kosmiczny wynik w stylu 15%. Poza tym - myślałem o challengu na przynajmniej 500-1000 gier. Ale jeśli możecie zaproponować jakiś sensowny system, który pozwoliłby porównywać wyniki z 9-10os sitów z tymi 45-180os, to dawajcie

    pozdro,
    wooysiah

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a DoN tez sie licza ;>

  8. #8
    jestem chetny, aktualnie 20tabling na ongame, mixuje 10tki i 20tki
    btw, gra ktos te stawki na ongame?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hej - jak na moje DoN'y mogą wchodzić w grę...
    Na 20-tkach czasem się pojawiiam przed południem, albo wczesnym popołudniem. Ale jest ktoś, kto bywa tam częściej

    ok, skoro mamy już tych 3-4 chętnych na 9-10os i 2 na 45+ osobowe, to możemy pomyśleć nad jakąś sensowną formułą challengu - ja spróbuję poszukać czegoś w necie, jeśli macie swoje propozycje to piszcie...

    pozdro,
    wooysiah

  10. #10
    jaki nick jesli mozna by wiedziec woy?
    pozdr, kryminator