Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    szczegoly mozemy dogadac tutaj, moze jeszcze ktos sie dolaczy. Nie wiem, czy wszyscy chetni graliby na ps, jezeli tak, to jednym z zakladow moze byc ilosc TLB. Moja propozycja jest taka: Trzy kategorie: roi, profit, tlb. Turbo sity 45 i 180 os. Stawki 12+. Suma z zebranych kwot do zakladow dzielona na 3 czesci (wymienione kategorie). Czas - dwa pierwsze tygodnie czerwca.

    Co wy na to?

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja jak mówiłem, gram STT na ongame, więc kategorie tlb (z racji innego roomu) i roi (z racji tego, że w MTT da się wykręcić dużo wyższy) odpadają. Na kategorię "profit" jestem chętny na podanych przez warsawa zasadach (stawki 12+).

    Pozdro

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ok, no i challenge ruszyl, szczegoly na youngturks. Gdyby ktos sie chcial dolaczyc, to mysle, ze jeszcze sie da przez dzien-dwa

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Dla zainteresowanych, reguły mojego zakładu z Warsawem:

    Challenge, na który się umówiliśmy polega na osiągnięciu wyższego od rywala profitu w czerwcu. Zasady:

    Warsaw gra wyłącznie MTT SnG (45 i 180 osobowe) na stawkach do 60$ na PS (DaWarsaw).
    Ja gram wyłącznie 10 osobowe SnG na stawkach do 100$ na Ongame (LuxPerpetua).
    Stawki podane wyżej nie zawierają rake'u (czyli w praktyce, do klasyfikacji wchodzą max 100+8$ z ongame).

    Obaj gracze muszą rozgrywać min. 100 turniejów w tygodniu i min. 600 w całym czerwcu.

    Challege rusza o północy 31.05/1.06 i trwa do północy 30.06.

    Rozstrzygnięcie następuje na podstawie wyników zwróconych dla naszych nicków przez sharkscope.

    pozdro,
    wooysiah

  5. #25
    A zdradzicie co jest "stawką" zakładu?

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    1k$

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Ja mogę się z kimś założyć że wygra Warsaw, o symboliczną kwotę 30$! Ktoś chętny?

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    to niczym mecz Lech vs Legia

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Te 100+8 wygladaja na ewidentny upswing. Obym sie mylil
    Walka wyglada na wyrownana. Warsaw moze wygrac dzieki bardziej wiarygodnej probce gier (wiecej gier w czerwcu).

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ale brak wiary w moje możliwości :P
    Na poprzednim nicku też miałem niezłe statsy
    Oczywiście, że nie niszczę 108-ek na 20% roi lol, ale 3-4% tam mam, więc strachu nie ma...
    Jutro postaram się wrzucić pierwszy "raport" na 'bloga', podejrzewam że na sporym prowadzeniu Warsawa, bo popołudniowa sesja była tragiczna. Ale teraz też siadam, więc zobaczymy.

    pozdro,
    wooysiah