Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz
    Posty
    105
    Słuchaj flex...Ciebie nie ma, a poziom u nas rośnie Gramy dwa razy w tygodniu, nie jak kiedyś raz w miesiącu. A chętnych cały czas przybywa...
    Co do Piotera to chyba zrezygnował z naszej ligi, bo nie potrafił sobie z nami poradzić 13 turniejów bez zwycięstwa mówi samo za siebie...hihi. Pozdr

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    To ze rosnie poziom to widac po wynikach Manka . Pioter ma swoj unikalny sposob grani i widocznie w TM sie nie sprawdza . Ja gram lige u siebie w miescie na razie jestem 3/30 z tym ze mam 2 turnieje mniej od reszty. Poziom oplakany gdyby nie to ze w jednym moje AQ<A7 a w drugim A10 nie dalo rady 43 to bym byl pierwszy . On line mi idzie jak kurwie w deszcz. Gotowy na wesele?

    Ps graj grubo bo licze na GRUUUUBA koperte .Pozdro

  3. #13
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Poziom rośnie jak widać Wczorajsze rozgrywki "BY MAGISTER SOSNOWSKI" Były nie przywidywalne

  4. #14
    hehe, zaiste
    Potwierdzam, że wczorajsza cash'ówka była niezwykle ciekawa. Nasz obecny lider ligi chyba pierwszy bankruta zaliczył więc jak widać łatwo nie było, hehe. A tak w ogóle to się wczoraj porządnie (po magistersku! hehehe) nawaliłem - wreszcie był pełen zestaw: poker+whisky

    do zobaczonka Panowie next time! Zdrowie!

  5. #15
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Ale jak przyszło na lidera pojechałem do pomq po pieniądze i się odbiłem

  6. #16
    Pomyślałem, że wygram sobie miejsce na niedzielną finałową kwalifikację o miejsce na USOP Wrocław. Szło całkiem nieźle...aż tu nagle na finałowym stoliku...BACH-BACH i 9 na turnie zrobiła ze mnie "jesień średniowiecza"



    i co? treningi z wami poszły na marne a może za mało tych treningów,hehe. Pozdro!

  7. #17
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Niewiem jak ty filip ale ja codziennie 8-10 godzin trenoje

  8. #18
    Ja tylko to co w Duecie i raz w tygodniu jakiś Freeroll'ek w Unibet (we freeroll'ku przynajmniej można trochę poBLEFować )

    Tak czy inaczej, we wtorek walczymy dalej bo coś czuję że faworyci na czele z Majkelem i Kapolem już ostrzą sobie zęby na obecną czołówkę hehe.

  9. #19
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    Spoko kasa na rebuy jest i oby tak dalej a tutaj macie coś ciekawego na relaks oj ciekawe polecam YouTube - Jazda lodówka - BUM cz.2 Polak potrafi

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Dlaczego nie powinno się dotykać przewodów trakcji - Joe Monster

    Zalecam przewinięcie od razu do około 0:25.