Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: $10+$1, Qq

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To zależy, sprawdzałeś gościa na OPR?
    Jak grał kilka turniejów na raz i niezbyt skupiał się na dokładnej analizie tego co się dzieje na stole i na przykład nie używał trackera, który dałby mu jakiś obraz Twojej gry to mógł tak automatycznie zagrać z TT, JJ albo AK.

    Jeśli miał AA to zagrał bardzo słabo, możesz grać konserwatywnie, ale Twoje otwarcie z UTG nie musi oznaczać od razu KK+, a pewnie zakres TT+ i AK, z którego nie wyciągnie value grając tego pusha, więc to śmierdzi właśnie AK.

    Ale pewnie nie było to AK bo założyłeś ten temat
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 18-05-2009 o 09:40

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Moim zdaniem tez call, ale nie dlatego ze masz 52 do 48, tylko ze z tego zakresu wylatuje u mnie AA i raczej KK tez, to wyglada jak co najwyzej AK, a pewnie okaze sie JJ albo TT. Czyli mam dobrze, ale nie chce byc sprawdzony. 99,TT,JJ,AQ,AK a z tym jestesmy duzo bardziej do przodu.
    +1

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Call. Dlaczego zagrał 3-bet all-in? Bo chce dostać calla, czy właśnie go nie chce? A może on myśli, że ja myśle, że jego all-in wygląda słabo i ukrywa pod tym zagraniem AA . Dla mnie jego linia to AK/AQ lub PP 77-JJ. Ten zakres miażdżymy. Od czasu do czasu zdaży się, że przeciwnik w taki sposób rozegra KK czy AA, ale nie będzie to na tyle częste, żeby fold z QQ się nam opłacał.