Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Yahoozdz Zobacz posta
    Push przed flopem to totalne nieporozumienie
    A ktoś tu mówił o pushu preflop?

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A ktoś tu mówił o pushu preflop?
    Sorry, nie doczytałem dokładnie

    Tak to jest jak się człowiek w pracy na forum udziela

    Dobrze, że postu nie wysłałem mailem do szefa

    Genralnie, faktycznie, push na flopie jest bardziej poprawny (ze względu na jeszcze dwa streety z outsami do fulla i możliwość spasowania drawów przeciwnika)niż call na turnie.
    Ostatnio edytowane przez Yahoozdz ; 15-05-2009 o 13:38

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    To jest NL4 i tu ludzie bardzo rzadko grają agresywnie drawy! Nie analizujcie tych stawek pod kątem NL50 czy innych. Generalnie IMO koleś ma tu QQ KK AJ KQ czasem J9 (ma staty donka i szeroki zakres PFR i może nie patrzec na pozycję). Czasem może tak zagrać z AK czy czymś innym (czasem). Trzeba by dokładnie to policzyć choć liczenie jest trochę umowną sprawą bo umowny jest szacowany zakres rąk. Ale generalnie IMO zarówno fold jak i call turn czy push flop dadzą EV zbliżone do 0. Co jest lepsze - zależy na jaki zakres dokładnie sie go postawi. Napewno nie jest to easy (call / push czy fold)

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Yahoozdz Zobacz posta

    Genralnie, faktycznie, push na flopie jest bardziej poprawny (ze względu na jeszcze dwa streety z outsami do fulla i możliwość spasowania drawów przeciwnika)niż call na turnie.
    fold equity tutaj to tylko missclick

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Yahoozdz Zobacz posta
    Sorry, nie doczytałem dokładnie

    Tak to jest jak się człowiek w pracy na forum udziela

    Dobrze, że postu nie wysłałem mailem do szefa

    Genralnie, faktycznie, push na flopie jest bardziej poprawny (ze względu na jeszcze dwa streety z outsami do fulla
    No uno momento amigo. Jeśli zakładamy, że potrzebujemy fulla by wygrać, to fold flop. Ja zakładam, że w większości przypadków nie potrzebujemy.

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    To jest NL4 i tu ludzie bardzo rzadko grają agresywnie drawy! Nie analizujcie tych stawek pod kątem NL50 czy innych.
    Ja analizowałem rozdanie pod kątem NL2 bo tylko na tych grałem w swojej "karierze"

    Cytat:
    Napisał Yahoozdz

    Genralnie, faktycznie, push na flopie jest bardziej poprawny (ze względu na jeszcze dwa streety z outsami do fulla i możliwość spasowania drawów przeciwnika)niż call na turnie.

    fold equity tutaj to tylko missclick
    Jakbyś mnie po 3-becie na flopie spushował to chyba generalnie spasowałbym swój draw do str8. Nad flushem bym się musiał zastanowić

    No uno momento amigo. Jeśli zakładamy, że potrzebujemy fulla by wygrać, to fold flop. Ja zakładam, że w większości przypadków nie potrzebujemy.
    No ja bym zakładał, że na razie wygrywamy ale możemy potrzebowac fulla jak koleś skompletuje drawa.
    Ostatnio edytowane przez Yahoozdz ; 15-05-2009 o 14:01

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    fold flop gość ewidentnie może mieć AJ