Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Wątek: Bet365 Poker

  1. #31
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez mazak20
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    Nie mimo 1300 RH (grałem na stołach 0.10/0.25)
    wow ty chyba 24/h grasz - 1300rh wyrobic na tak niskich stolach - hmm duzo czasu na to ptrzeba...

    (..)
    nawet nie trzeba tylle grac, pamietam ze w w dwa dni mialem ponad 500 rh na stolach 0.20/0.40 (6-handed turbo), mniejsze stawki >> gra bardziej loose >> wieksza pula >> czesciej reka zaliczana jako raked, gralem na jednym stole! no i wiekszy przelicznik hands per hour.

    a co do bonusa, to mysle ze trzeba sie cieszyc ze wczesniej dalo sie wyrabiac nizej niz nazekac ze teraz nie da sie wyrobic, osobiscie jestem bardzo zadowolony z bet365

  2. #32
    radek a Ty zamiast spac to wyrabiasz raked, witaj w klubie :lol:

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    wlasnie ze 3 dni juz nie gralem http://freeware.info.pl/polowanie.html :?
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 08-01-2015 o 13:35

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Lol co jest grane wlasnie wyslalem maila zeby mi dodali 60$ bonusa za grudzien bo wyrobilem 300raked hands(0.1/0.2)a oni mi odpisuja ze wyrobilem tyko 25 rak,wtf?
    Wchodze normalnie w softwarze Menu-Raked hands i widze ponad 300 za caly grudzien!

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Pewnie grałeś na stolikach o zbyt niskich stawkach.

    Pozdro

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Tak to dziwne bo do tej pory normalnie zaliczali na wszystkich stawkach tyko rake musialbyc tam 0.25 chyba z reki.Swoja droga raked hands to raked hands.

  7. #37
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    no to wystarczyło wejśc na 2gą strone tematu to byś wiedział że od grudnia zasady zmienili

  8. #38
    WOW w syczniu dają już tylko 50$ max bonusu , ale też na takich stawkach wysokich nalezy go wyrabiać więc malo osob się skusi

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    ogolnie bezsens poco mi 50$ jak zeby grac na 0.5/1 musze miec bankroll 2000,ta suma nic nie znaczy.

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    2
    Witam,

    Niedawno założyłem konto w bet365. Głownie by skorzystać z oferowanego przez nich bonusa dla nowych graczy. Kontaktowałem sie kilka razy z supportem, by się upewnić, czy mi przysługuje. Ogólnie na ich prace narzekać nie mogę. Odpowiadaja w miare szybko i konkretnie. Jednak ostatnio, jak sami piszą, doświdczaja duzej liczby nadużyć bonusowych i musza dokładnie sprawdzać konta. W jednym z maili prosili mnie o odesłanie jakiegos "verification letter", nie bardzo wiedzialem, o jaki list im chodzi, ale dzis sie sprawa wyjasnila. Poczta przyszedl do mnie owy papierek prosto z Great Britain. Ok, podpisalem chce odeslac i pojawia sie problem:
    Nie wiem, w jaki sposób zapisać ich adres na kopercie ?
    Czy mogłby mi ktoś z Was pomóc?
    Wyglada to tak: Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent ST1 5SH England
    Lub, jak podaja na stronie, tak: Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent, Staffs., England, ST1 5SH

    Co ma byc w pierwszym, drugim wersie, bo w jednej linijce raczej sie tego pisac nie powinno...chociaz... No po prostu nie wiem i prosze o pomoc. Za która z gory dziekuje.