Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Bet365 Poker

  1. #21
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    25
    Witam
    Ile musi wynosić pula zeby rh było zaliczone.
    Dzięki za odpowiedź

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    5$

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    3
    Radek0444 i inni - dostaliscie bonusa miesiecznego wyrabiajac raked hands na mniejszych stolach niz $0.50/$1.00 tables ($1/$2 for Fixed Limit) w grudniu?
    Pzdr

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Odpowiem jako "inny" :roll:

    Nie mimo 1300 RH (grałem na stołach 0.10/0.25) a na dodatek rezultat jest taki że nie mam kasy na 365 (na szczęście nie dużo ale i tak przez tą cholerną promocje jestem na minusie)

    Pocieszeniem jest to że w styczniu gram VIP freerola i mam zamiar go wygrać :lol: :wink:

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Timothy
    Radek0444 i inni - dostaliscie bonusa miesiecznego wyrabiajac raked hands na mniejszych stolach niz $0.50/$1.00 tables ($1/$2 for Fixed Limit) w grudniu?
    Pzdr
    nie, wyrobilem rh na mniejszych stolach i nie dostalem, wczesniej bylo to mozliwe,

  6. #26
    Witam

    Niestety nie ma sie czemu dziwic i na nikogo złościć dlatego , że jasno jest powiedziane w regulaminie na jakich stawkach ma byc wyrobiony bonus. Sam grałem na ten bonus lecz kolega dawkar powiedział mi ,że nie płacą tak jak w poprzedniach miesiacach .Więc mając u nich afiliates napisalem zapytnie do nich dlaczego tak jest .Odpisali wyrażnie ,że w regulaminie jest na jakich stawkach ma byc to wyrobione dodajac jeszcze , ze wczesniejsze wypłaty to był ukłon w stronę graczy lecz nie zostało to wykorzystane tak jak oni by tego chcieli .Dając bonus w poprzednich miesiacach za gre na mniejszych stawkach mysleli ,że gracze zostaną i bedą grac regularnie , ale tak nie było .Wiekszośc jak wyrobiła bonus zabierała kase i już tam nie grała dlatego im sie to nie opłacało dając bonus za marne 500 rh .

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    Nie mimo 1300 RH (grałem na stołach 0.10/0.25)
    wow ty chyba 24/h grasz - 1300rh wyrobic na tak niskich stolach - hmm duzo czasu na to ptrzeba...

    dla mnie najlatwiej wyrabia sie rh na stolach 0,5/1 lub 1/2 - prawie kazde rozdanie jest zaliczane ...

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez mazak20
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    Nie mimo 1300 RH (grałem na stołach 0.10/0.25)
    wow ty chyba 24/h grasz - 1300rh wyrobic na tak niskich stolach - hmm duzo czasu na to ptrzeba...

    dla mnie najlatwiej wyrabia sie rh na stolach 0,5/1 lub 1/2 - prawie kazde rozdanie jest zaliczane ...
    tu sie nie zgodze,dużo lepiej wyrabiało by sie na 0.25/.5 gdyby to było możliwe,z tego co zauważyłem na 0.5/1 gracze są zdecydowanie bardziej tight

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    Witam

    Niestety nie ma sie czemu dziwic i na nikogo złościć dlatego , że jasno jest powiedziane w regulaminie na jakich stawkach ma byc wyrobiony bonus. Sam grałem na ten bonus lecz kolega dawkar powiedział mi ,że nie płacą tak jak w poprzedniach miesiacach .Więc mając u nich afiliates napisalem zapytnie do nich dlaczego tak jest .Odpisali wyrażnie ,że w regulaminie jest na jakich stawkach ma byc to wyrobione dodajac jeszcze , ze wczesniejsze wypłaty to był ukłon w stronę graczy lecz nie zostało to wykorzystane tak jak oni by tego chcieli .Dając bonus w poprzednich miesiacach za gre na mniejszych stawkach mysleli ,że gracze zostaną i bedą grac regularnie , ale tak nie było .Wiekszośc jak wyrobiła bonus zabierała kase i już tam nie grała dlatego im sie to nie opłacało dając bonus za marne 500 rh .
    A po jakiemu prowadzisz z nimi korespondencje :twisted: joke

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez wHiTe_StAr
    tu sie nie zgodze,dużo lepiej wyrabiało by sie na 0.25/.5 gdyby to było możliwe,z tego co zauważyłem na 0.5/1 gracze są zdecydowanie bardziej tight
    sek w tym ze przy wejsciu 1/2 wejda dwie osoby do gry plus SB i juz jest rh. W moim przypadku duzo szybciej sie na bija na takich stolach. Ale przeciez nikt nie gra 500rh by tylko bonusa wyciagnac, gramy po to by cos wyskubac dla siebie a bonus przy okazji ... :roll: